פתרונות ושירותים

מערכת לניהול דירקטוריון shadow

מערכת לניהול דירקטוריון

מערכת BoarDirector בורדירקטור היא מערכת חדשנית ויחידה מסוגה המאפשרת לנהל ישיבות דירקטוריון, לערוך פרוטוקולים, לעקוב אחר ההחלטות שהתקבלו, לוודא שחברי הדירקטוריון פועלים בהתאם לחוק ולתקנות – ולמעשה לצמצם את הסיכונים העומדים בפניהם.

רשתות חברתיות shadow

רשתות חברתיות

חטיבת הניו-מדיה תנהל עבורכם את הזירה האינטרנטית ותהפוך את מערך הנכסים הדיגיטליים שלכם – אתר, פייסבוק, מובייל, יו-טיוב ועוד - לכלי שיווקי ותדמיתי מנצח.

מערכת לניהול ממשל תאגידי shadow

מערכת לניהול ממשל תאגידי

easy2comply היא מערכת חדשנית מבית CheckPoint - ייעודית לתחום ניהול הממשל התאגידי - המאפשרת לארגון לנהל בצורה מרוכזת, יעילה ופשוטה את כל מערכי הבקרה הנדרשים לצורך עמידה בתקנים ובהוראות כל דין.

טכנולוגיות להגנה על מידע shadow

טכנולוגיות להגנה על מידע

החברה מספקת ייעוץ וליווי מקצועי לשיפור המערך הטכנולוגי לאבטחת המידע הארגוני - על מנת להבטיח את המשכיותו העסקית של הארגון ולהכינו לקראת עמידה ברגולציה ובתקנים הרלוונטיים.

מתודולוגיות להגנה על מידע shadow

מתודולוגיות להגנה על מידע

מומחי החברה יבחנו את המתודולוגיות הנהוגות בארגונכם להגנה על המידע מפני סיכוני סייבר, יבצעו סקרי סיכונים, יגבשו עבורכם מתודולוגיות, מדיניות ונהלים נכונים להגנה על המידע – ויכינו את ארגונכם לקראת עמידה ברגולציות ובתקנים הנדרשים.

שירותים מנוהלים shadow

שירותים מנוהלים

החברה מספקת ללקוחותיה מערך נרחב של שירותים מנוהלים המאפשר להם להתמקד בפעילותם העסקית ולהסיר מעליהם את הנטל הכרוך בגיוס, בהכשרה ובניהול של עובדים ובהשקעת משאבים בניהול השוטף.

System Center shadow

System Center

מומחי החברה מטמיעים את מגוון מוצרי System Center מבית מיקרוסופט ומאפשרים לאנשי המחשוב שלכם לנהל בצורה יעילה את מערכות המידע, את טכנולוגיות ה-Data Center ואת תחנות הקצה. 

בניית אתרים shadow

בניית אתרים

מחלקת בניית אתרים מהמובילות בישראל תלמד אתכם ואת לקוחותיכם, תחקור, תתכנן, תאפיין ותעצב - ותפתח עבורכם אתר אינטרנט איכותי, חכם, מתקדם מבחינה טכנולוגית - ובעיקר כזה שמגדיל את אחוז המשתמשים בו.

פיתוחי מובייל shadow

פיתוחי מובייל

צוות מיומן של מתכנתי מובייל יתאים את אתר האינטרנט שלכם לטלפונים חכמים ולטאבלטים ויפתח על פי דרישתכם אפליקציות ייעודיות המתאימות לכל מערכות ההפעלה ולכל סוגי המכשירים.

ייעוץ בתחום התשתיות shadow

ייעוץ בתחום התשתיות

בכל תהליך תשתיתי הצפוי בארגון, בדגש על פרויקטים גדולים ומורכבים, ילוו אתכם יועצים מיומנים ובעלי ניסיון ויספקו לכם ייעוץ מקצועי, מקיף ויעיל לטווח ארוך. 

השמה בתחום התוכנה shadow

השמה בתחום התוכנה

רכזי גיוס מנוסים, כולם בעלי רקע טכנולוגי והיכרות מעמיקה עם עולם התוכנה, יאתרו עבורכם מועמדים מקצועיים ומומחים טכנולוגיים לאיוש מגוון תפקידים בתחום התוכנה.

השמה בתחום החומרה shadow

השמה בתחום החומרה

הרשת החברתית של GotFriends תבצע עבורכם את המיון הראשוני ותאפשר לכם להיחשף לאנשי החומרה המקצועיים ביותר, האיכותיים ביותר – ובעיקר המתאימים ביותר לתפקיד הספציפי המוצע.

סטודיו לעיצוב shadow

סטודיו לעיצוב

סטודיו ייעודי למיתוג דיגיטלי מציע לחברות וארגונים תהליך מיתוג מלא הכולל גיבוש אסטרטגיה דיגיטלית, הפקת מסרים יצירתיים וממוקדים, עיצוב שפת מותג וניהול נכון של המותג בזירה האינטרנטית.

השמה בתחום התשתיות shadow

השמה בתחום התשתיות

רכזי הגיוס של GotFriends מתמחים באיתור מועמדים לקשת רחבה של תפקידים בכל תחומי התשתיות. הרשת החברתית שלנו מציעה מאגר עצום של מועמדים – כדי שאתם תיהנו ממומחי תשתיות איכותיים במיוחד.

פורטלים ארגוניים shadow

פורטלים ארגוניים

חלקת פיתוח מנוסה ומקצועית תתכנן ותפתח עבורכם מגוון פורטלים ארגוניים - לשלל צרכים, בהתאמה אישית ועל גבי פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות וידידותיות למשתמש.

פתרונות תוכנה shadow

פתרונות תוכנה

לכל צורך ארגוני, נוכחי או עתידי, מציעה מחלקת הפיתוח שלנו פתרונות תוכנה מתקדמים וחכמים המבוססים על אפיון ייחודי, מותאמים למבנה הארגוני ושמים דגש על יעילות, על אבטחת מידע ועל ביצועים נדרשים. 

תחזוקת מחשבים shadow

תחזוקת מחשבים

צוותים מיומנים יקפידו על תחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב במשרדיכם, יטפלו במהירות בכל תקלה ובכל דרישה ויאפשרו לכם להתמקד בפעילותכם העסקית בראש שקט וללא דאגות מיותרות.

פרויקטים ותשתיות shadow

פרויקטים ותשתיות

צוות תשתיות רב-תחומי יבצע עבורכם פרויקטים תשתיתיים מורכבים לרבות שדרוג מערכי מחשוב קיימים - כדי לאפשר לכם להתנהל ביעילות ולשפר את יכולות הארגון, את התקשורת ואת רמת אבטחת המידע. 

שירותי ענן shadow

שירותי ענן

מומחי החברה יספקו לכם שירותי ענן לכל סביבת העבודה הממוחשבת – המידע הארגוני, הדוא"ל, התוכנות וה-CRM, האפליקציות ועוד – בדגש על מתן גישה מלאה ונוחה ועל הקפדה מרבית על אבטחת המידע. 

פיתוח תוכנה shadow

פיתוח תוכנה

צוותי הפיתוח של החברה מפתחים ומבצעים פרויקטי תוכנה בהתאמה לארגון. התוכנות מפותחות בדגש על אפיון ייחודי לכל ארגון, על עמידה בתקנים המחמירים ביותר של פיתוח ושל בדיקות תוכנה ועל מתן פתרון מדויק ויעיל.

ייעוץ בתחומי המחשוב shadow

ייעוץ בתחומי המחשוב

מומחי החברה מספקים ייעוץ וליווי מקצועי בתחומי התוכנה, החומרה, הבדיקות ואבטחת המידע, מציעים פתרונות חדשניים לשיפור תהליכים בארגון ומסייעים ללקוח בהטמעת מערכות ובאינטגרציה שלהן למערכות הקיימות.

יישום והטמעה של מוצרי תוכנה shadow

יישום והטמעה של מוצרי תוכנה

החברה מייצגת קשת רחבה של מוצרי תוכנה מתקדמים, כולם פרי פיתוחם של יצרנים ובתי תוכנה מובילים בארץ ובעולם, מטמיעה אותם בארגון ומתאימה אותם לצרכים הרלוונטיים.

Junior experts shadow

Junior experts

תכנית הדגל שלנו במסגרתה אנו מכשירים את הדור החדש של אנשי הפיתוח בישראל.

גיוס והכשרה בהתאם לצרכי לקוח shadow

גיוס והכשרה בהתאם לצרכי לקוח

שירות ייחודי to peer peer במסגרתו אנו מקימים בזמן קצר מאוד תכנית הכשרה מלאה ומותאמת אישית במגוון מקצועות ותחומים על פי דרישה וצרכים.

התמחויות לעובדים מנוסים shadow

התמחויות לעובדים מנוסים

אנו מציעים עובדי הייטק מנוסים שעברו שדרוג והוספת יכולות עדכניות במסגרת תכנית ההכשרה של SQLabs כגון: מפתחי JAVA ל-Angular, אנשי System ל-DevOps וכו'.

קורסים לבדיקות ואוטומציה shadow

קורסים לבדיקות ואוטומציה

שירות אשר במסגרתו אנו מכשירים על ידי הסבות ממוקדות טאלנטים צעירים עם מוטיבציית שיא המגיעים ממגוון התמחויות בשוק העסקי להתמקצע בבדיקות בתחום עיסוקם.

הקמת מרכזי בדיקות ומעבדות shadow

הקמת מרכזי בדיקות ומעבדות

צוות בודקים ייעודי, 'צוות חץ', העומד לרשות לקוחותינו גם בהתראה קצרה, יקים עבורם מרכז בדיקות משוכלל ויספק שירותי QA למגוון תחומים

בדיקות תוכנה וכלי בדיקות shadow

בדיקות תוכנה וכלי בדיקות

בדיקת יישומים בפלטפורמת Crowd Testing על ידי מומחי TESLink תאפשר לכם ליהנות מפידבק בזמן מינימום ובעלות נמוכה

פתרונות DEVOPS shadow

פתרונות DEVOPS

אפיון, תכנון ובנייה של תהליכי בדיקות ואינטגרציה רוחביים לכלל הפיתוח, לרבות הטמעה ארגונית של מודל עבודה בתצורת CI ו-

הטמעת מתודולוגיות חדשניות shadow

הטמעת מתודולוגיות חדשניות

שירות מחולל שינוי: גיבוש תהליכי Agile, ליווי לאורך ההטמעה והתאמת המתודולוגיה לרוח הארגון – עד להגדלת האפקטיביות והיעילות ושיפור ה-TTM.

מודל גיוס ייחודי לסטארטפים shadow

מודל גיוס ייחודי לסטארטפים

זיהינו את הצורך של חברות סטרטאפ בתחילת דרכן לפונקציה שמרכזת את תחום הגיוס. 
ללכת בלי (HR) ולהרגיש עם...

התמחות בגיוס טכנולוגי shadow

התמחות בגיוס טכנולוגי

מתוך הניסיון הרב שלנו מצאנו ששיטת עבודה אישית היא הנכונה ביותר לקבלת תוצאות איכותיות ומהירות.

ייעוץ וליווי מקצועי shadow

ייעוץ וליווי מקצועי

הלקוחות שלנו נהנים משיתוף פעולה ארוך טווח, ביטחון וליווי מקצועי.

ייעוץ shadow

ייעוץ

ל-Opisoft גישה מתודולוגית פרקטית לסיוע לארגונים בביצוע תהליך הייעוץ. (HLD - High Level Design)

אנו מאמינים כי תהליך הייעוץ צריך להיות קצר ותמציתי מחד אך מקיף ואיכותי מנגד. צוותי הייעוץ שלנו מנוהלים ישירות ע"י סמנכ"ל אחראי וכוללים צוות מומחים. 

מרכזי פיתוח ופרויקטים shadow

מרכזי פיתוח ופרויקטים

Opisoft מובילה במימוש פרויקטים בתחום המידע העסקי, תפעולי, שירותי וכספי בישראל עם מאות פרויקטים בחברות המובילות במשק. יישום פתרונות אלו, החל משלב הייזום והאפיון העסקי (HLD), המשך בבחירת הסביבה הטכנולוגית הנדרשת ויישום טכנולוגי של הפתרון וכלה בהדרכה והטמעה. 

פתרונות מוכנים למגזרים shadow

פתרונות מוכנים למגזרים

Opisoft פיתחה פתרונות אנליטיים כוללים, המיועדים למספר סקטורים: למגזר הבריאות, הפיננסי, הציבורי ולגופי מסחר ותעשיה .הארגון נהנה מהיתרון של פתרון שנבנה מראש, תוך התבססות על תובנות עסקיות כמו גם טכנולוגיות, שנצברו ב Opisoftבמהלך השנים. בדרך זו הארגון נהנה מהיתרון של פתרון מהיר, איכותי ומלא, תוך הקפדה על יכולת התאמה מדויקת לצרכיו כמו גם למידותיו המדויקות.

מיקור חוץ shadow

מיקור חוץ

Opisoft כחברה מתמחה, מאפשרת ללקוחות הבית שלה ליהנות משרותי המומחים שלה, גם במיקור חוץ.

אנו מציעים מומחים בתחומי הליבה שלה וכן בתחומים משיקים, כלומר מומחי BI, BPM, אנשי פיתוח רלוונטים, בסיסי נתונים ומומחי תשתיות.

BIT  - השמה בעולם ה-BI ואנליטיקס shadow

BIT - השמה בעולם ה-BI ואנליטיקס

Opisoft, המובילה בישראל בתחום הבינה העסקית למעלה מ-20 שנה, מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי במסגרת מרכזי הפיתוח שלה – ביצוע פרויקטי BI במיקור חוץ. מרכז הפיתוח הוקם במטרה להעניק לארגונים מעטפת מלאה של שרותי BI המתאימים להם, לפתח עבורם כלים לשיפור הביצועים ולעמידה ביעדים העסקיים ולסייע להם בקבלת תמונת מצב עדכנית, בזמן אמת, של מכלול התהליכים העסקיים הרלוונטיים עבורם.

 

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין