TVUNA

חברת תבונה מתמחה בפתרונות תוכנה מתקדמים בסביבות אינטרנטיות ובבניית מערכים דיגיטליים חדשניים לחברות וארגונים במגזר הציבורי והעסקי.

 

החברה נוסדה בשנת 1984, ומאז ועד היום היא מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים - החל מפיתוח והקמה של מערכות מידע ממוחשבות, דרך בניית אתרים ואפליקציות מובייל וכלה בניהול ושדרוג של מערך הנכסים הדיגיטליים של הארגון.

בין התמחויותיה של החברה ניתן למצוא:

 • פיתוח, הקמה ויישום של מערכות מידע ממוחשבות
 • פורטלים פנים-ארגוניים ומערכי אקסטרנט.
 • ניהול רשתות חברתיות ובניית קמפיינים דיגיטליים
 • פתרונות מתקדמים של ממשקי UI ו-UX


בחברה מועסקים כ-140 מומחי טכנולוגיה מתחומים שונים: מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מהנדסי תוכנה, גרפיקאים, אנשי UI ו-UX, אנשי סיסטם ותשתיות, תכניתנים, עורכי תוכן, אנשי קריאייטיב, מומחי מידע וניהול ידע, מיישמים, מטמיעים ומדריכים. חלק ניכר מהמומחים מועסקים אצל לקוחות החברה באתרים שונים בארץ ונהנים מהכשרה מעמיקה ומתמיכה מקצועית של מרכז החברה.

 

חברת תבונה פועלת בשיטת 'הפתרון הכולל' (TURN-KEY), המשלבת את כל מרכיבי הפרויקט ומספקת ללקוח מענה הוליסטי לכל הצרכים והדרישות. הפרויקטים המנוהלים ומבוצעים על ידי החברה כוללים את שלב הייזום ובניית הקונספט, ניתוח הצרכים, תכנון ופיתוח של כל מערכות התוכנה והמידע, מימוש מרכיבי ה-UI וה-UX, הדרכה והטמעה, אספקת ציוד המחשוב והטכנולוגיה, תחזוקה מתמשכת, אחסון וגיבוי האתרים ותמיכה שוטפת.

 

חברת תבונה נבחרת שנה אחר שנה כספקית השירות המועדפת במגזרים שונים במשק הישראלי: במשרדי ממשלה, ברשויות המקומיות, במערכת הבריאות, במגזר העסקי, בענף הבנקאות והביטוח, בתחום הצבאי והביטחוני ובמערכת החינוך. בשנת 2013 הובילה החברה שניים מלקוחותיה – הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ותיאטרון הבימה - לזכייה בשלושה פרסים יוקרתיים בתחרות Webi2013, טקס האוסקר לאתרים ישראליים.

 

הפרסים שהוענקו לחברה, הפיתוחים הטכנולוגיים, החשיבה החדשנית והישגים בולטים נוספים – כל אלו הופכים את החברה למובילה בישראל בתחומי התוכנה, מערכות המידע, אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות.

לאתר החברה >>

עם לקוחותינו נמנים ארגונים מסחריים, תאגידים עסקיים, חברות היי-טק וגופים ציבוריים מכל ענפי המשק.
לאורך השנים ליווינו אלפי גופים וסיפקנו להם מענה מקיף ויצירתי למגוון סוגיות טכנולוגיות ואתגרים ארגוניים מורכבים – ואנו גאים להיות שותפים להצלחתם ולעמוד לצדם לכל אורך הדרך. 

Microsoft

מפעל הפיס

חברת החשמל

משרד האוצר

המוסד לביטוח לאומי

אוניברסיטת בר-אילן

מור

הרשות הלאומים לבטיחות בדרכים

חברת תבונה הקימה לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אתר מתקדם וידידותי המבוסס על תפיסה חדשנית של ארכיטקטורת מידע. לצד האתר הקימה החברה וניהלה עבור הרשות מערך מקיף של נכסים דיגיטליים - עמוד פייסבוק, ערוץ יו-טיוב ממותג, אפליקציות חווייתיות, פורטלים ייעודיים, מובייל ומתחם לצעירים - ולמעשה קידמה את השיח ברשת בנושא המאבק בתאונות הדרכים. המהלך הוביל את הרשות לקבל שני פרסים יוקרתיים בטקס Webi2013 - פרס האתר המרושת והמשתף ביותר ופרס האתר הטוב ביותר בתחום הממשל והרשויות.
תבונה מקבוצת SQLINK עושה עבודה מדהימה, עם הרבה מוטיבציה וחיבור אמיתי לערכי מניעת תאונות דרכים
רון מוסקוביץ' מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

טבע

שופרסל

בנק הפועלים

בנק איגוד

שירותי בריאות כללית

המכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית כנרת

הבימה

משרד החקלאות ופיתוח הכפר

חילן

  תבונה מציגה: פורטל המוזיאונים החדש של ישראל

  חברת הבת שלנו תבונה פתחה את השנה באווירה של תרבות: בחודש שעבר, לאחר שנתיים של עבודה מאומצת, עלה לאוויר פורטל מוזיאונים מקיף, חדשני ויוצא דופן. 

  להרחבה

  חברת תבונה תאפיין ותעצב את האתר החדש של המכללה למנהל

  לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה שערכו נציגי המכללה למנהל, נבחרה חברת הבת שלנו תבונה לאפיין ולעצב את האתר החדש של המכללה. הפרויקט יחל בימים הקרובים, והוא ינוהל על ידי חטיבת הניו-מדיה של החברה.

   

  להרחבה

  גולשים, חותמים, מצילים - אתר חדש למרכז הלאומי להשתלות

  החודש (נובמבר) הושלם פרויקט נוסף של חברת תבונה, חברת הבת של קבוצת SQLINK: עלה לאוויר האתר החדש של המרכז הלאומי להשתלות, הגוף הממונה מטעם משרד הבריאות על מערך תרומות האיברים בישראל, על תהליך החתימה על כרטיס אדי ועל העלאת המודעות לנושא. 

  להרחבה

  ראיון עבודה שרוט במיוחד

  מה לא אומרים בראיון עבודה? סרטון קורע במיוחד עלה לרשת מטעם SQLINK

  להרחבה

  אתר חדש לעיריית ירושלים

  כשהתקבלה בעיריית ירושלים ההחלטה לבנות אתר חדש ולשדרג את 'חלון הראווה הדיגיטלי' של העיר, היה ברור לכל הנוגעים בדבר כי מדובר באתגר מורכב במיוחד.

  להרחבה

  ויהי אור - אתר חדש לרשות החשמל

  החודש (אוגוסט 2014), לאחר חודשים ארוכים של תכנון, אפיון ופיתוח, עלה לאוויר אתר האינטרנט החדש של רשות החשמל. הפרויקט נוהל על ידי חברת תבונה מקבוצת SQLINK, ומטרתו הייתה להפוך את אתר האינטרנט של הרשות לכלי יעיל ושימושי עבור כל קהלי היעד של הרשות.

  להרחבה

  לשכת המסחר החליטה: מנהלים את הדיגיטל בתבונה

  ברכות לחברת הבת תבונה: החברה נבחרה על ידי לשכת המסחר תל אביב והמרכז להקים ולנהל עבורה את מערך הנכסים הדיגיטליים שלה.

  להרחבה

  מביאים הכול בחשבון: אתר חדש לחברת חילן

  בחודש מאי השיקה חברת חילן את האתר המשודרג שלה – אתר עשיר במידע ובעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. לבניית האתר החדש בחרה חילן בחברת תבונה מקבוצת SQLINK, וכחלק מתפיסת העבודה הוחלט לפתח אותו בקוד הפתוח Umbraco. 

  להרחבה

  יצירת קשר


  info@tvuna.co.il ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: רחוב יפו 216, בנין שערי העיר, קומה 5 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681 http://www.tvuna.co.il
  המאמץ עלינו!
  שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
  בחר קובץ קו"ח
  נא לבחור קובץ
  קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי