דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

בדיקות ואוטומציה

פתרונות QA ואוטומציה ההופכים כל תהליך פיתוח לבטוח ואיכותי יותר

השירותים שלנו

בקרת איכות היא מרכיב חיוני בשגרת העבודה של כל חברה. השילוב בין מגוון פתרונות QA ואוטומציה להיצע רחב של מומחים יבטיח שהדברים יעבדו אצלכם כמו שצריך - ושתהליכי הפיתוח יסתיימו בהצלחה.

מי אנחנו

חברת TESLink מקבוצת SQLink הופכת כל תהליך, כל מערכת וכל ארגון לבטוחים ואיכותיים יותר – וזאת הודות למגוון רחב של פתרונות QA ואוטומציה, לידע נרחב, לניסיון עשיר ולשימוש קפדני בטכנולוגיות חדישות ומדויקות.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

בזכות הרב-תחומיות

היכולות הטכנולוגיות והמתודולוגיות המתקדמות שלנו הן חלק ממערך שירותים כולל ומקיף שמציעה קבוצת SQLink. כמובילה בתחום הגיוס הטכנולוגי בישראל מצליחה הקבוצה לגייס את המומחים הטובים ביותר בתחומי ה-QA - ולרתום אותם לטובת הלקוחות הנדרשים לשירותים אלו.

בזכות השילוב

למומחים שלנו ניסיון עשיר בעבודה בסביבת בדיקות חכמה – המשלבת בדיקות ידניות עם בדיקות אוטומטיות. הודות לכך באפשרותנו להבטיח שתהליכי הבדיקות שאנו מציעים לכם אכן יהיו מקיפים, אפקטיביים ומותאמים לצרכים ולמאפיינים שלכם.

בזכות הפרקטיקה

בסופו של יום, המטרה שלכם היא לדעת שהדברים קורים כמו שצריך – שאין באגים, שהמערכות שלכם מוגנות ושתהליכי הפיתוח מסתיימים בהצלחה. אנו ב-TESLink מקפידים שהייעוץ שלנו יהיה תמיד פרקטי ושכל פרויקט שלנו ינוהל End to End – כדי שתוכלו ליהנות מתחושת ביטחון ומשקט נפשי.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר