SQLINK

חברת SQLINK מציעה ללקוחותיה מאגר נרחב של מומחים ויועצים במגוון תחומי התמחות: מהנדסי תוכנה, מפתחי WEB, אנשי ניהול רשתות, מהנדסי חומרה, מפתחי אלגוריתמים, מיישמים, אנשי סיסטם, מנתחי מערכות ועוד. 

החברה, אשר החלה את דרכה בשנת 1994, מספקת את שירותיה לחברות וארגונים בינוניים וגדולים ומתמחה בארבעה מישורים עיקריים:

 

  • פיתוח תוכנה
  • ייעוץ בתחומי התוכנה ואינטגרציה בין מערכות
  • יישום והטמעה של מוצרי תוכנה
  • שירותים מנוהלים - הצבת מומחים בכל תחומי המחשוב בחצר הלקוח או באתר ייעודי ללקוח השייך לחברה ומנוהל על ידיה (Near shore)

 

חברת SQLINK ביצעה עד היום מאות פרויקטים עבור לקוחות מכל מגזרי המשק. הפרויקטים מבוצעים ומנוהלים על פי דרישות הלקוחות ובהתאמה מלאה לכל הצרכים הארגוניים. בתום התהליך ממשיכים מומחי החברה ללוות את הלקוחות ומסייעים להם בהטמעת המערכות בארגון.


מומחי החברה, כולם מהשורה הראשונה בתחומם, מציעים ייעוץ מתמשך לצד ניהול וליווי של פרויקטים נקודתיים, הן באתר הלקוח והן באתרי Near shore. כמו כן, בהתאם לצורך מציעה החברה טכנולוגיות מתקדמות של יצרניות מובילות בעולם בתחום מערכות המידע - ומלווה את הארגון עד היישום המלא שלהן והכשרת העובדים לשימוש בהן.


כחלק מהחתירה למצוינות ולמקצוענות מקפידה החברה להעשיר את הידע של עובדיה ולהכשיר אותם במגוון קורסים מקצועיים דוגמת קורס ניהול מערכות, ניהול פרויקטים, SharePoint ו-Dot Net, DBA ועוד.


המרוויחים העיקריים מכך הם לקוחות החברה הנהנים מליווי צמוד של מיטב אנשי המקצוע, מיישום מתודולוגיות ייחודיות המוכיחות את עצמן בכל פעם מחדש, מפתרונות תוכנה מתקדמים ומהידיעה כי הבחירה שלהם ב-SQLINK מעניקה להם יתרון טכנולוגי אמיתי ומשמעותי.

מערכת לניהול דירקטוריון

מערכת BoarDirector בורדירקטור היא מערכת חדשנית ויחידה מסוגה המאפשרת לנהל ישיבות דירקטוריון, לערוך פרוטוקולים, לעקוב אחר ההחלטות שהתקבלו, לוודא שחברי הדירקטוריון פועלים בהתאם לחוק ולתקנות – ולמעשה לצמצם את הסיכונים העומדים בפניהם.

פיתוח תוכנה

צוותי הפיתוח של החברה מפתחים ומבצעים פרויקטי תוכנה בהתאמה לארגון. התוכנות מפותחות בדגש על אפיון ייחודי לכל ארגון, על עמידה בתקנים המחמירים ביותר של פיתוח ושל בדיקות תוכנה ועל מתן פתרון מדויק ויעיל.

ייעוץ בתחומי המחשוב

מומחי החברה מספקים ייעוץ וליווי מקצועי בתחומי התוכנה, החומרה, הבדיקות ואבטחת המידע, מציעים פתרונות חדשניים לשיפור תהליכים בארגון ומסייעים ללקוח בהטמעת מערכות ובאינטגרציה שלהן למערכות הקיימות.

יישום והטמעה של מוצרי תוכנה

החברה מייצגת קשת רחבה של מוצרי תוכנה מתקדמים, כולם פרי פיתוחם של יצרנים ובתי תוכנה מובילים בארץ ובעולם, מטמיעה אותם בארגון ומתאימה אותם לצרכים הרלוונטיים.

פיתוח תוכנה

מפתח/ת JAVA לחברת סטארט אפ מבוססת

אזור משרה: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:

לחברת SU מבוססת המפתחת פלטפורמה לאנליזה וניטור פעילות ברשת הממוקמת בתל אביב, דרוש/ה JAVA DEVELOPER לתפקיד המשלב עבודה עם אלגוריתמים ו- BIG DATA.
הזדמנות להצטרף לצוות חזק ואיכותי ולהיות חלק מחברה צעירה, דינמית ומשפחתית, המשקיעה מאוד בעובדיה.

דרישות המשרה:

לפחות שנתיים ניסיון בפיתוח Java .
ניסיון עבודה ב- Backend בעיקר עבודה על מערכות מורכבות, פיתוח Multi-threading.
ניסיון ב-UI- יתרון משמעותי.
עבודה עם Spring/ Hibernate- יתרון.
ניסיון בפיתוח מערכות פרסום Online- יתרון משמעותי.

מס' משרה: 85056
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין
פיתוח WEB
סיסטם / DEVOPS
בודקי תוכנה QA
Cyber / אבטחת מידע
מערכות מידע ותמיכה
banner

בזק

חברת החשמל

טבע

בנק הפועלים

פניקס

Emc

Elbit

Broadcom

Alcatel-Lucent

Cisco

Amdocs

Ebay

At&t

888 Holdings

בנק דיסקונט

בנק לאומי

שקל

סרטון הראיונות השרוט שלנו - אחד משישה קמפיינים מובילים בעולם

כשכותבים עלינו זה משמח אותנו במיוחד: סרטון הראיונות השרוט שלנו נבחר לאחד מששת  הקמפיינים לגיוס עובדים הכי מוצלחים והכי יצירתיים בשנת 2014. מדובר בסרטון שהפיקה עבורנו חברת הבת תבונה בשיתוף חברת האנימציה שרוטונים, ומטרתו הייתה להציג בצורה קלילה את חוויית הראיונות של מועמדים ולהזמין אותם להיעזר בשירותינו.

להרחבה

חברת תבונה תאפיין ותעצב את האתר החדש של המכללה למנהל

לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה שערכו נציגי המכללה למנהל, נבחרה חברת הבת שלנו תבונה לאפיין ולעצב את האתר החדש של המכללה. הפרויקט יחל בימים הקרובים, והוא ינוהל על ידי חטיבת הניו-מדיה של החברה.

 

להרחבה

שווה להיות חברים - אתר חדש לחברת Gotfriends

לאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת עלה החודש (נובמבר) לאוויר האתר החדש של Gotfriends, חברת בת של SQLINK . את פרויקט בניית האתר ניהלה חטיבת הניו-מדיה בתבונה, אף היא חברת בת של SQLINK, ובסיומו החליף האתר החדש את האתר הישן. 

להרחבה

גולשים, חותמים, מצילים - אתר חדש למרכז הלאומי להשתלות

החודש (נובמבר) הושלם פרויקט נוסף של חברת תבונה, חברת הבת של קבוצת SQLINK: עלה לאוויר האתר החדש של המרכז הלאומי להשתלות, הגוף הממונה מטעם משרד הבריאות על מערך תרומות האיברים בישראל, על תהליך החתימה על כרטיס אדי ועל העלאת המודעות לנושא. 

להרחבה

דור העתיד של המנהלים בחברה

לפני כשלושה שבועות הסתיים בהצלחה קורס ר"צ ופיתוח מנהלים בהדרכתו של  עוזי מירון.

הקורס זכה להצלחה גדולה  ומשובים מצוינים בקרב המשתתפים.
תודה לכל העובדים  שהשתתפו, דור העתיד של המנהלים בחברה, על שיתוף פעולה למידה ויישום.

 

מצורפת מצגת שהוכנה ע"י המרצה להנאתכם,

להרחבה

התרבות הישראלית והסקסאפיל הארגוני

גם לבתי תוכנה ישראליים יש מקום לדרוג גבוה ב"מקום שהכי טוב לעבוד בו". כרמית גיא מסבירה כי לעובדים חשובים לעיתים קרובות יחסי העבודה יותר מתנאי השכר
להרחבה

SQLink דורגה בעשיריה הפותחת בסקר BDI

בימים אלו נמסר דרוג BDI לבכירי החברות בישראל קבוצת SQLink דורגה במיקום הגבוה ביותר לחברות ישראליות בדרוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן בענף התוכנה
להרחבה

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין