דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

SQLINK

חברת SQLINK מציעה ללקוחותיה מאגר נרחב של מומחים ויועצים במגוון תחומי התמחות: מהנדסי תוכנה, מפתחי WEB, אנשי ניהול רשתות, מהנדסי חומרה, מפתחי אלגוריתמים, מיישמים, אנשי סיסטם, מנתחי מערכות ועוד. 

SQLINK

חברת SQLINK מציעה ללקוחותיה מאגר נרחב של מומחים ויועצים במגוון תחומי התמחות: מהנדסי תוכנה, מפתחי WEB, אנשי ניהול רשתות, מהנדסי חומרה, מפתחי אלגוריתמים, מיישמים, אנשי סיסטם, מנתחי מערכות ועוד. 

החברה, אשר החלה את דרכה בשנת 1994, מספקת את שירותיה לחברות וארגונים בינוניים וגדולים ומתמחה בארבעה מישורים עיקריים:

 

  • פיתוח תוכנה
  • ייעוץ בתחומי התוכנה ואינטגרציה בין מערכות
  • יישום והטמעה של מוצרי תוכנה
  • שירותים מנוהלים - הצבת מומחים בכל תחומי המחשוב בחצר הלקוח או באתר ייעודי ללקוח השייך לחברה ומנוהל על ידיה (Near shore)

 

חברת אסקיולינק ביצעה עד היום מאות פרויקטים עבור לקוחות מכל מגזרי המשק. הפרויקטים מבוצעים ומנוהלים על פי דרישות הלקוחות ובהתאמה מלאה לכל הצרכים הארגוניים. בתום התהליך ממשיכים מומחי החברה ללוות את הלקוחות ומסייעים להם בהטמעת המערכות בארגון.


מומחי החברה, כולם מהשורה הראשונה בתחומם, מציעים ייעוץ מתמשך לצד ניהול וליווי של פרויקטים נקודתיים, הן באתר הלקוח והן באתרי Near shore. כמו כן, בהתאם לצורך מציעה החברה טכנולוגיות מתקדמות של יצרניות מובילות בעולם בתחום מערכות המידע - ומלווה את הארגון עד היישום המלא שלהן והכשרת העובדים לשימוש בהן.


כחלק מהחתירה למצוינות ולמקצוענות מקפידה החברה להעשיר את הידע של עובדיה ולהכשיר אותם במגוון קורסים מקצועיים דוגמת קורס ניהול מערכות, ניהול פרויקטים, SharePoint ו-Dot Net, DBA ועוד.

אנו מגייסים אנשי הייטק למשרות מובילות בחברות ובסטארטאפים בארץ ובעולם:
משרות דרושים פיתוח תוכנה, תוכניתן JAVA , משרות דרושים בפיתוח חומרה, סייבר ואבטחת מידע


המרוויחים העיקריים מכך הם לקוחות החברה הנהנים מליווי צמוד של מיטב אנשי המקצוע, מיישום מתודולוגיות ייחודיות המוכיחות את עצמן בכל פעם מחדש, מפתרונות תוכנה מתקדמים ומהידיעה כי הבחירה שלהם ב-SQLINK מעניקה להם יתרון טכנולוגי אמיתי ומשמעותי.

חברות הקבוצה

CreatedByTvuna
המאמץ עלינו!
שלחו קו"ח ותתחילו לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי