חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין

תבונה בפרויקט חדש: מעצבת אפליקציה לעיריית ירושלים

יום שני 11 מאי 2015

חברת הבת שלנו תבונה ממשיכה לקחת חלק בפרויקטים מעניינים במיוחד – והפעם נבחר הסטודיו לעיצוב של החברה לעצב עבור עיריית ירושלים אפליקציה ייעודית חדשה ומתקדמת. הפרויקט ינוהל על ידי רותם רוגובסקי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת הניו-מדיה בחברה, והוא יבוצע בשיתוף פעולה בין צוות הסטודיו למומחי ה-UI וה-UX של החברה.

פרויקט זה טומן בחובו אתגרים רבים ומגוונים, בעיקר בשל העובדה שירושלים היא העיר הגדולה בישראל - ואפליקציה ייעודית חייבת לייצג אותה 'בכבוד' ולהציג שפע, חדשנות, קִדמה ונוחות שימוש. את הפרויקט כולו מובילה חברת מטרופולי-נט, המספקת פתרונות מחשוב ודיגיטל לרשויות מקומיות, והיא בחרה בתבונה לתכנן, ללוות ולהוביל את כל התהליך העיצובי.

האפליקציה הייעודית צפויה לספק מענה מקיף ומיטבי הן בשגרה והן בחירום. שגרת החיים בירושלים עשירה במיוחד וכוללת קשת רחבה של פעילויות ואירועים – אך יחד עם זאת על קברניטי העיר להיערך למצבי חירום (החל מתאונות וכלה באירועי טרור) ולעמוד לרשות התושבים גם במקרים אלו. 

מסיבה זו צפויה האפליקציה לספק את כל המידע הרלוונטי לחיי השגרה: טיולים, מופעים, אתרי תיירות, הצגות, שירותים עירוניים (טפסים, פניות ציבור) וכיו"ב – אך בד בבד להיות מקור מידע זמין לתושבי העיר ולמבקרים בה גם בעתות חירום.

בתבונה החלו בתכנון קפדני של התהליך העיצובי מתוך מודעות לחשיבותה של האפליקציה ובמטרה להבטיח שהיא תהיה פשוטה לשימוש ואינטואיטיבית לניווט. בחברה מביעים שביעות רצון מהנעשה עד כה, ונראה כי היא הולכת להציב סטנדרט גבוה במיוחד בעולם המוניציפלי-דיגיטלי.

"ירושלים מתקדמת לעידן חדש," אומר רותם רוגובסקי, מנהל חטיבת הניו-מדיה בתבונה ומוביל הפרויקט, "היום כולם מבינים שכדי לשמור על קשר רציף עם הגולשים צריך לגרום להם לא רק להיכנס לאפליקציה אלא גם להישאר בה ולהשתמש בה לאורך זמן - וזו בדיוק הסיבה שבחברת מטרופולי-נט, המפתחת את האפליקציה עבור העירייה, החליטו לפנות אלינו: כי עיצוב נכון, חדשני ונקי תורם להצלחת האפליקציה ולהשגת היעדים שהגדירה העירייה".

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין