סטודיו לעיצוב

מסר גדול במסך קטן

 

העידן הדיגיטלי וריבוי השחקנים בזירה העסקית חידדו את חשיבותה של תדמית ארגונית חיובית. האופן שבו הארגון מצטייר

במרחבי הרשת, הדימוי בקרב הגולשים והצורך ביצירת הזדהות – כל אלו מחייבים מיתוג נכון של החברה באתר האינטרנט, ברשתות החברתיות, במתחמים הדיגיטליים ובקמפיינים המקוונים.


חטיבת הניו-מדיה בחברת תבונה מציעה לחברות וארגונים תהליך מיתוג דיגיטלי מלא - כחלק מהקמת מערך הנכסים הדיגיטליים שלהם או כשירות לקראת חשיפה. התהליך שמציעה החברה מביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים, לרבות:

 

  • הגדרת קהל היעד - לכל אחד מהערוצים הדיגיטליים של הארגון
  • גיבוש המסר – רוח הארגון, המסר העיקרי והמסרים המשניים
  • מחקר ופיתוח - של המותג ושל השוק בהתאם לאסטרטגיה השיווקית
  • עיצוב שפת מותג אחידה – מעטפת עיצובית המשקפת את ערכי הארגון
  • תקשורת משופרת – קריאייטיב וקופירייטינג ממוקדים להעברה יעילה של המסרים

 

תהליך המיתוג נעשה בשיתוף פעולה עם אנשי הסטודיו לעיצוב של החברה ועם מומחי מחלקת התוכן - במטרה לספק ללקוח מערך אסטרטגי-מיתוגי מושלם. ההקפדה על מיתוג דיגיטלי ברור ועקבי כחלק ממאמצי השיווק של הארגון מסייעת לו להבליט את נוכחותו ואת ייחודיותו בשוק המתפתח, לשרוד בים המתחרים – ולקדם את החזון והתכנית השיווקית שהגדיר לעצמו.

 

הסטודיו למיתוג דיגיטלי שם דגש מיוחד על המדיות החברתיות, המשמשות כפלטפורמות מרכזיות לדיאלוג מתמשך עם קהל היעד. חיבור אסטרטגי בין מדיות אלו לבין המערך התדמיתי של הארגון הופך את העשייה המקוונת לקמפיין מתמשך מול הלקוחות – והתוצאה היא אחת: חיזוק המותג וחיזוק הקשר שלו לגולשים.

 

רוצים גם אתם להצטרף לנבחרת של מותגים? - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי