חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלו קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

עברתם לעבודה מרחוק? לא בטוח שהמידע שלכם מוגן

יום חמישי 30 אפריל 2020

לאור המציאות הנוכחית של עבודה בצל הקורונה, נראה כי מרבית הארגונים יצטרכו להמשיך ולשלב עבודה מרחוק בעתיד הנראה לעין. כיצד ניתן להגן על המידע ולמנוע מתקפות סייבר?

עידן הקורונה מביא איתו הרגלי עבודה מרחוק וכנגזרת מכך גם יותר ניסיונות תקיפה מגוונים כדי להשיג גישה לרשת הארגונית. התקיפות יכולות להיעשות בדרך של התחזות לאנשי תמיכה טכנית המבקשים את שם המשתמש והסיסמא להתחברות מרחוק באמצעות VPN, קמפיינים של Phishing, הודעות אימייל דרמטיות הקשורות לוירוס הקורונה ועוד.

דווקא בעת הזאת ארגונים חייבים להיות יותר עם היד על הדופק: לרענן את הנהלים, המודעות והמדיניות, לשמור על עירנות וחלילה לא להיכנס לשאננות שיכולה להוביל לחשיפה לנוזקות ולמתקפות סייבר שימיטו נזק עצום לארגון.

 

לכתבה המלאה הכנסו>>

 

ניר בר נתן, מנהל מערכות המידע והתשתיות של קבוצת SQLink מתאר מהם 6 הצעדים החיוניים שכל ארגון חייב ליישם בעבודה מרחוק כדי למנוע מתקפות סייבר וזליגת מידע

רוצים לשמוע על הפתרונות החדשניים שיש לנו בתחום הסייבר?
כנסו לאתר שלנו: www.cyberlink.co.il

לינק לכתבה>>
https://bit.ly/2WaxiQ1

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי