חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלו קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

הקורונה כמאיץ דיגיטלי

יום רביעי 22 אפריל 2020

איך יראה היום שאחרי הקורונה?

בזמן שאנו בהתמודדות עם השלכות המשבר שכלל צמצום פעילות, צמצום כ"א, קשיי נזילות והתמודדות לא מוכרת עם ספקים ורשויות. איך נפתור אתגרים חדשים בזמנים של חוסר ודאות?

**מאמר מאת גלעד רבינוביץ

 

המציאות החדשה הציבה לפתחינו אתגרים אשר כופים על כל ארגון לפעול, ומהר. הרצון לשמור על המשך הפעילות דחף אותנו לאמץ וליישם טכנולוגיות שרק אתמול חשבנו שאולי עוד מוקדם להשתמש בהן, שהן אינן בשלות די, שהארגון אינו מוכן, שזה יקר מדי ועוד שלל טיעונים / תירוצים.

כל מי שבקיא ביישום מערכות מידע וטכנולוגיות חדשות בארגון, יודע שהדבר נעשה על בסיס מתודולוגיה ונהלים המשלבים תוכנית סדורה הכוללת תכנון, יישום של פיילוט, הטמעה בפועל והגדרת קריטריונים להצלחה ולבקרה, הכוללים שמירה על דרכי נסיגה למקרה שהיישום החדש יקרוס. "בזכות" הקורונה אנו חווים קיצור משמעותי בשלב הפיילוט, ולעתים מימוש מידי ואף קפיצה ישירה לייצור Production .

 

לכתבה המלאה היכנסו >

**גלעד רבינוביץ הינו מנכ"ל קבוצת SQLink, ספקית פתרונות ושירותים במגוון עולמות הטכנולוגיה

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי