בלוגים

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

"יאללה, ביי!" - סימנים שצריך לעזוב את העבודה

יום ראשון 15 פברואר 2015

אתם נכנסים לדיכאון בכל פעם שמתחיל שבוע עבודה חדש? השעות עד ארוחת הצהריים לא עוברות? הבוס בקושי מתייחס אליכם? נשמע שהעבודה שלכם כבר לא מה שהייתה פעם, ויכול להיות שהגיע הזמן לשינוי... הכנו לכם כמה סימנים המעידים שמקום העבודה שלכם - כבר לא בשבילכם. 

אתם תקועים במקום - לא קודמתם כבר שנתיים-שלוש, המנהל שלכם הוחלף במישהו חיצוני, אין שום שיפור ניכר בשכר שלכם? יש מצב שאתם חשופים לסכנת פיטורים או לשעמום מתמשך – עוד לא החלטנו מה יותר גרוע עבורכם.

אתם לא זוכרים מתי לאחרונה למדתם משהו חדש - אם אתם לא נחשפים לדברים חדשים בעבודה שלכם, לא מתפתחים ולא מעשירים את הידע, סימן שכדאי לצאת החוצה ולחפש מקומות מאתגרים יותר. בעבודה בהיי-טק כדאי לעבוד במקומות דינמיים ומתעדכנים, כדי שתוכלו להצליח ולבלוט בשוק גם עוד חמש שנים מהיום. 

אתם מקבלים משובים שליליים - אם הבוס שלכם עורך אתכם שיחות משוב תקופתיות ובמהלכן הוא מביע חוסר שביעות רצון מתמשך - או שהוא לא מספיק מרוצה מכם או שתפקידכם נתפס כמובן מאליו. כך או כך – לא זו העמדה שבה כדאי לכם להיות. 

שביזות יום א' שלכם חזקה מתמיד - זו אמנם תחושה המשותפת להרבה אנשים, אך זה לא חייב להיות כך: תתפלאו לדעת שיש לא מעט עובדים שאפילו מתרגשים לקראת שבוע העבודה שלהם. אם אתם סובלים במוצאי שבת במיוחד, מגיעים לעבודה בחוסר חשק ומחפשים כל תירוץ להפסיד יום עבודה – כדאי לכם להתקדם הלאה.

משעמם לכם - אם השעות לא זזות, אתם סופרים דקות עד ארוחת הצהריים ומחפשים תירוצים להפסקות בלי סוף – זה הזמן להמשיך הלאה. העבודה הנוכחית כנראה כבר מיצתה את עצמה ולא מאתגרת אתכם יותר.

כולם סביבכם עוזבים - אם אתם רואים שכל האנשים שהגיעו בתקופתכם כבר לא נמצאים באותה עמדה או בכלל בחברה, יש סיכוי שהזמן שלכם בתפקיד כבר התארך יותר מדי. מעבר לזה - יכול להיות שנשארתם ללא חברים קרובים, מה שמוסיף לאווירת הנכאים הכללית שאתם חשים.

אתם כל הזמן מתלוננים - מבלים את שעות העבודה בתלונות, בגידופים או במרתון קיטורים עם עובדים ממורמרים אחרים? מיציתם, נקודה. את רוב השבוע אנו מעבירים במקום העבודה שלנו – וכדאי לעשות זאת במקום שאנחנו מתחברים אליו ולא מרגישים אנטגוניזם כלפיו. 

בקיצור, השתכנעתם שאתם צריכים לחפש עבודה חדשה? אל תדחו למחר את מה שאפשר לעשות היום – ושיהיה בהצלחה!

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי