לעבוד ב-

טפסים להורדה

לנוחיותכם, עובדי קבוצת SQLINK, ריכזנו מספר טפסים נפוצים – היכנסו והורידו את הטופס הרצוי.

הטבות לעובדים

צוות משאבי אנוש בקבוצת SQLINK מציע לכם, העובדים, מגוון הטבות ופינוקים.

חושבים הצלחה

קבוצת SQLINK דורגה על ידי BDI בין עשר החברות הישראליות שהכי טוב לעבוד בהן בענף התוכנה. והאמת? לא הופתענו. השילוב בין מקום עבודה המשקיע ללא הרף בהכשרת העובדים, המאמץ שנעשה כדי להבטיח לכל עובד אופק תעסוקתי, תנאי העבודה מהטובים במשק, פעילויות גיבוש, אירועי תרבות ופנאי וחלוקת הטבות ומתנות – כל אלו הופכים את SQLINK למקוםם עבודה מאתגר, מהנה ומשתלם.

שירלי גלז מספרת

אחת מהגאוות שלנו במחלקת הגיוס היא הרצינות המושקעת בגיוס של כל מועמד ומועמדת. חשוב לנו שהמועמדים המתקבלים לעבודה אצלנו ידעו כבר מהיום הראשון שלהם שמצד אחד מצופה מהם להפגין רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, ומצד שני - שיש להם מקום להתפתח, להגדיל ראש ולהביא לידי ביטוי את היכולות שלהם.

רונית מיכלוביץ מספרת

אני שמחה להיות חלק מצוות הגיוס. ללא ספק, כיף לעבוד עם צוות כה מקצועי, נאמן ומגובש. כולנו מכוונות מטרה לגייס את העובדים הטובים ביותר, ומניסיוני אני יכולה לומר שב-SQLINK יש לנו הכלים הטובים ביותר לעשות זאת. אנו תמיד שואפות קדימה ומחפשות דרכים חדשות ועתידיות להתייעל, להשתפר ולמצוא את הכוכב הבא.

חושבים בריא

אנו ב-SQLINK אימצנו בחום את המשפט 'נפש בריאה בגוף בריא' – והחלטנו לקדם את הנושא בקרב עובדינו. חדר האוכל שלנו מציע מדי יום ארוחת צהריים עשירה, צבעונית, צמחונית, אורגנית ובריאה – וגם בשאר שעות היום ניתן למצוא עובדים אוכלים פירות, שותים מיץ תפוזים, גזר-תפוח או רימון שנסחט במקום, לוגמים שייקים ירוקים - או יושבים על הבר ושותים קפה (אורגני) הפוך. 

מקום ראשון בקרב חברות ה-IT!

זכינו במקום הראשון בקרב חברות ה-IT שהכי טוב לעבוד בהן בישראל 🏆
על פי סקר BDI ודה מרקר
(ובמקום ה-48 בדירוג כלל החברות במשק!)
זהו כבוד רב עבורינו לקבל מידי שנה את הבעת האמון מ 2,500 עובדי SQLink ומקהילת המחשוב בישראל.

אפרת ראובן מספרת

"באתי ל-SQLINK כי חיפשתי מקום עבודה מוכר, יציב, עם אופק רחב של אפשרויות. נשארתי בגלל שתי סיבות: הסיפוק שאני מקבלת כשאני מקבלת משימה מעניינת ומורכבת ומצליחה לעמוד בה בכבוד – וההווי הייחודי שממנו אני נהנית בין המשימות".

מדיניות העסקת נשים

כקבוצת חברות, המעסיקה למעלה מ-2,500 מומחים ויועצים מכל תחומי ה-IT ומקצועות ההיי טק, החברה שמה דגש על העצמת נשים וקידומן. כ-45% מעובדי החברה הינם נשים, ומתוכן כ-70% הן אימהות לילדים.

חושבים רווחה

הנכס העיקרי של SQLINK הוא ההון האנושי שלה – ועל כן אנו משקיעים משאבים רבים ביצירת מקום שכיף לעבוד בו, במתן הטבות ופינוקים לעובדי הקבוצה בכלל ולעובדים מצטיינים בפרט, בהפקת ימי גיבוש המאפשרים לצוותים להכיר זה את זה ובבניית תרבות ארגונית המעודדת תקשורת ישירה בין כל הדרגים.

לי דניאל מספרת

"בקבוצה גדולה עם הרבה סוגי פעילויות, אפשר לומר שהעבודה לא נגמרת – ותמיד יש אתגרים חדשים וסוגיות שדורשות מענה. אבל כשעושים את זה מכל הלב, כשמקום העבודה הוא כמו בית שני, גם התוצאות טובות יותר. ובסופו של דבר, זה הכי חשוב – לעבוד בכיף ומכל הלב".

מובילים במחשוב

אנו גאים להתברג לרשימה הזו שנה אחר שנה ורוצים לומר תודה למאות לקוחותינו ול - BDI על הבעת האמון, SQLink עם מעל ל 2,500 עובדים, תמשיך גם השנה לתת את השירות הטוב ביותר עם מגוון שירותים ומוצרים חדשים ולעמוד בחזית הטכנולוגית של שוק ההייטק – תודה.

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

CreatedByTvuna
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי