דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

שירותי BI ו-BIG DATA

הופכים את המידע העסקי שלכם לתובנות בעלות ערך ולשיטות עבודה אפקטיביות

השירותים שלנו

המידע שלכם שווה המון אם רק תדעו לעשות בו שימוש נכון ויעיל - וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. מומחי ה-BI שלנו יסייעו לכם לרכז את המידע, לנתח אותו ולהפיק ממנו תובנות עסקיות אפקטיביות.

פתרונות Bi ו-Big Data

מומחי ה-BI וה-Big Data שלנו רותמים את ניסיונם העשיר כדי לייצר או להתאים לכם את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על מנת שהמידע שלכם ינוהל בצורה נכונה ואפקטיבית.

פתרונות Analytics בענן

רבות ממערכות האנליטיקה שאנו מציעים ללקוחותינו הן מבוססות ענן. הבחירה בפלטפורמת ענן חוסכת לכם כסף רב, חוסכת שטחי אחסון והופכת את ההתנהלות שלכם לפשוטה ונגישה יותר.

חיזוי נתונים

מערכות ה-BI שאנו מציעים לכם מחוללות מהפכה של ממש בארגון שלכם. הן לא רק מציגות את המצב הקיים ואת הנתונים שנאספו עד כה, אלא גם מסייעות בחיזוי נתונים, תרחישים ומגמות עתידיות.

ויזואליזציה ואינטגרציה של נתונים

כדי לעשות שימוש במידע צריך קודם להבין אותו - וזו הסיבה שאנו מקפידים על שני יסודות חשובים: ריכוז ושילוב של כל הנתונים, מכל המקורות - והצגתם בצורה ויזואלית, נוחה ופשוטה להבנה.

שירותי BI מנוהלים

עולם ה-BI דורש התמחות מעמיקה, ולא בכל ארגון קיים גורם מקצועי שכזה. אנו מודעים לכך, ועל כן אנו מעמידים לרשותכם על פי דרישה את מיטב המומחים בתחום - הן לעבודה שוטפת והן לפרויקטים נקודתיים.

מי אנחנו

המומחים שלנו עוזרים לכם לעשות שימוש נכון ויעיל ונכון במידע שלכם וביחד איתכם מאפיינים את הצורך העסקי, מלווים אתכם בבחירת הפתרון הטכנולוגי, ומסתייעים בכלים הכי חדשניים הקיימים בשוק כדי ליישם את הפתרון מ-א' עד ת'. בסיומו של כל פרויקט אתם נהנים ממערכת BI ה'תפורה' לצרכים שלכם – אשר מאפשרת לכם לנתח את המידע שלכם, להפוך אותו לתובנות בעלות ערך, לחזות התנהגות ותוצאות צפויות ולקבל כלים עסקיים המסייעים להתמודד עם האתגרים שלכם.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

בזכות הגודל

מאות מומחי BI, Big Data ו-Analytics, כולם בעלי ניסיון והתמחות ייחודית בעולמות הללו, מלווים את הלקוחות שלנו וממציאים את עצמם בכל פעם מחדש. מוניטין של למעלה מ-20 שנה בתחום, יחד עם יתרון הגודל, מבטיחים לכם כי כל אתגר וכל צורך שתציגו בפנינו ייבדקו על ידי מיטב המוחות ויזכו לפתרון טכנולוגי ממוקד ומדויק.

בזכות הטכנולוגיה

בסופו של יום, היכולת לנהל את המידע הארגוני שלכם ולרתום אותו לטובתכם היא נגזרת של הכלים הטכנולוגיים ושל איכותם. וכאן בא לידי ביטוי יתרון עצום שלנו: אנו יודעים לבחור את הפתרונות המתקדמים ביותר ולהתאים אותם במדויק לצרכים שלכם – או לפתח עבורכם כלים טכנולוגיים חדשים וחדשניים.

בזכות הפרסונליות

המומחים שלנו מתאימים את פתרונות ה-BI וה-Big Data לצרכים ולדרישות שלכם. כל ארגון מאופיין בהתנהלות אחרת ובצרכים ייחודיים לו – ואנו מוודאים שהפתרון שתקבלו מאיתנו ייבנה בהתאם לאפיון הנדרש וייתן את המענה המתאים ביותר עבורכם.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר