דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

סייבר ואבטחת מידע

במלחמה על הנכסים הכי חשובים שלכם, אנו מספקים לכם את כלי האבטחה הכי חדישים בשוק

השירותים שלנו

המידע הארגוני הוא הנכס הכי חשוב שלכם, ובכל מה שקשור להגנה עליו אף פעם אין יותר מדי. פתרונות הסייבר והאבטחה שלנו יבלמו ניסיונות תקיפה וגרימת נזק - והפעילות השוטפת שלכם לא תיפגע.

Siem-Soc 24/7

שרות מתקדם המשלב מערכת Siem + שכבת SOAR מתקדמת המאפשרת מיון וסיווג אירועי סייבר ומתן התראה על אירועי סייבר רלוונטיים בלבד המהווים איום ופוטנציאל נזק לארגון.

Endpoint Detection and Response

מתן יכולת מתקדמת לזיהוי התנהגויות חריגות ומתקפות מצד ה- Endpoint בזמן אמת, בלימה וסגירת הארוע ברמת ה Endpoint לפני התפשטות לכלל המערכות הארגוניות.

CISO as a service

מתן ייעוץ וליווי מנהלי אבטחת מידע, הכנה ל ISO 27001 אבטחת מידע

DBM – Database Monitoring

הגנה ממוקדת על בסיסי נתונים קריטיים הכוללת קבלת דיווחים על פעולות בבסיס הנתונים ואף חסימת פעולות לא מורשות.

מי אנחנו

חברת Cyberlink של קבוצת SQLink מתמחה בהענקת פתרונות מקיפים להגנה על התשתיות לכל ארגון, בכל סדר גודל. הפתרונות המתקדמים שלנו הינם פתרונות מנוהלים מבוססי ענן המשלבים מערכות מתקדמות לצד מומחי Cyber Security הדואגים לזיהוי מתקפות או התנהגויות חריגות בזמן אמת ולבלום אותם.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

בזכות הטכנולוגיה

אנו יודעים שהתשתיות של הארגון שלכם - של כל ארגון – הן הבסיס לכל הפעילות שלכם, ועל כן אנו משקיעים זמן ומשאבים להביא לכם את הטכנולוגיות הכי טובות, הכי מתקדמות, הכי אפקטיביות והכי משתלמות עבורכם.

בזכות החדשנות

אנו ב-SQLink מאמינים שבכל מה שקשור להגנה ולביטחון, אף פעם אין יותר מדי. זו הסיבה שאנו מעודכנים בכל הכלים הכי חדשים שקיימים בשוק ושכל פתרון שלנו, חדש ומתקדם ככל שיהיה, נבדק שוב ושוב לפני שאנו מטמיעים אותו במערכות שלכם.

בזכות המוכנות

מטרת העל שלנו היא שמירה על המשכיות עסקית ורצף תהליכי בארגון שלכם. אנו עושים הכול כדי לוודא שגם במצבים של ניסיון תקיפה או נסיון לגרימת נזק, הפעילות השוטפת שלכם לא תיפגע – ולשם כך אנו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו, תמיד ערוכים לכל תרחיש ומשקפים ללקוח את המצב באופן יזום ובזמן אמת.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר