דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

יועצים ומומחים

מיטב המומחים בענף מביאים עימם מקסימום ערך לכל פרויקט ואתגר.

השירותים שלנו

לכל מטרה, לכל תקופת זמן, בכל פעם שתצטרכו: למעלה מ-2,500 מומחים ואנשי מקצוע, ממגוון רחב מאוד של ענפים טכנולוגיים, עומדים לרשותכם בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם.

אנשי פיתוח תוכנה

מנהלי פרויקטים

מומחי בדיקות ו-QA

מומחי סייבר ואבטחת מידע

מי אנחנו

קבוצת SQLink מציעה למעלה מ-2,500 מומחים ואנשי מקצוע, ממגוון רחב מאוד של ענפים טכנולוגיים, עומדים לרשותכם בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. החל מטאלנט הדרוש לחברה באופן קבוע וכלה במומחים לפרויקט נקודתי - אנו נספק לכם את איש המקצוע המתאים למשך הזמן הנדרש לכם.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

בזכות השותפות

מנהלי הלקוחות שלנו מלווים אתכם ומשמשים כ'שותפים' שלכם במהלך כל חיי הפרויקט או התהליכים שעבורם הם נקראו לדגל. בכל תקופה זו הם עומדים לרשותכם הן במימוש היכולות המקצועיות שלהם, הן בסיוע בקבלת ההחלטות הנכונות וביישומן והן במתן שירות בכל בקשה או שאלה.

בזכות המתודולוגיות

הניסיון המצטבר שלנו מאפשר לנו לרתום למענכם את מתודולוגיות האבחון והגיוס שלנו, לאתר בזמן אמת את המומחה הטכנולוגי הרלוונטי עבורכם - ולגייס במהירות וביעילות את איש המקצוע הכי טוב ומתאים לכם.

בזכות ההתמחות

העובדים שלנו מביאים איתם התמחויות ממגוון עולמות טכנולוגיים. הודות לכך הם יכולים לנתח יחד איתכם את המציאות הארגונית שלכם, להבין את הצרכים שלכם, להביא לידי ביטוי את הכישורים שלהם ולקדם את הפרויקט שלכם אל היעדים שהצבתם.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר