דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

טכנולוגיה ופיתוח

יכולות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות מתרגמות יעדים להישגים עסקיים

השירותים שלנו

בכל פרויקט ובכל תהליך פיתוח יש צורך במומחי טכנולוגיה בעלי ידע ספציפי ואנו יודעים להציע לכם את הפתרון הדרוש לכם בכל תחום, בכל סביבת עבודה ולכל מטרה עסקית.

ייעוץ בפיתוח תוכנה

המומחים שלנו יספקו לכם ליווי לטווח ארוך או בפרויקט נקודתי – ובמסגרתו תקבלו ערך ותובנות בתחומי ניהול הפרויקט, הארכיטקטורה, העיצוב והתכנות, הבטחת איכות, תפעול הפיתוח (DevOps) ועוד.

פיתוח במגוון טכנולוגיות

הניסיון העשיר והידע הרב-תחומי שלנו מאפשרים לנו לפצח עבורכם כל אתגר, לפתח בטכנולוגיות המתקדמות ביותר במגוון תחומים: Front-end, Back-end, Testing, Hardware, IT ולהציב אתכם ואת המערכות שלכם בחזית הטכנולוגיה.

מי אנחנו

לקבוצת SQLink ניסיון עשיר באפיון, תכנון, פיתוח והטעמה של מערכות טכנולוגיות - החל ממערכות מידע, דרך מערכות בסביבת Android ו- IOS, מערכות CRM ו-ERP ומערכות BI, וכלה במערכות לוגיסטיות ופיננסיות. הודות לכך אנו יודעים להציע לכל ארגון את הפתרון המדויק ביותר עבורו ולשלב ידע טכנולוגי מעמיק עם ראייה עסקית רחבה.

3 סיבות למה אנחנו?

בזכות הניסיון

בכל מה שקשור לפיצוח אתגרים טכנולוגיים, לניסיון יש משקל חשוב מאוד. לנו ב-SQLINK יש למעלה מ-20 שנות ניסיון בכל תחומי הטכנולוגיה, מאות פרויקטים מוצלחים (ומאחוריהם מאות לקוחות מרוצים) – ובזכותם אנו יודעים להתאים את הפתרון הדרוש לכם בכל פעם מחדש.

בזכות ההיברידיות

גודלה של SQLink, החיבור בין כל החברות בקבוצה, ההיכרות עם מגוון עולמות תוכן בתחומי התעשייה והמסחר והיכולת ללקט את אנשי המקצוע הכי טובים שיש – כל אלו יוצרים שילוב ייחודי בין הבנה טכנולוגית מעמיקה לראייה עסקית כוללת, וכתוצאה מכך אתם נהנים לא רק מחדשנות טכנולוגית אלא גם מערך עסקי רב.

בזכות הנכונות

קבוצת SQLink היא מהמובילות בישראל בעולמות הפיתוח, הטכנולוגיה וה-IT. הטייטל הזה מחייב, ועל כן אנו מקפידים להיענות לכל אתגר, מורכב ומסובך ככל שיהיה. עבורכם, הלקוחות, יש לכך משמעות אחת: לא משנה מה הצורך או הדרישה שלכם – תמיד יש לכם למי לפנות ועם מי להתייעץ.

Microsoft
Amdocs
Nice
Aladdin
Elbit
Cisco

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר