דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

השמה טכנולוגית

בוחרים עבורכם בדייקנות וביעילות את אנשי המקצוע המובילים בתעשייה

השירותים שלנו

כדי להצליח בעולם ההיי-טק של העידן הנוכחי אתם חייבים את הטאלנטים הכי טובים בתעשייה – ואתם חייבים חברת השמה שתאתר ותגייס אותם במהירות, ביעילות ובמקצועיות.

ליווי תהליכי גיוס

אנחנו כאן איתכם ועבורכם מ-א' עד ת' – החל משלב האיתור והמיון של המועמדים וכלה בגיוס בפועל ובהפיכת המועמדים לעובדים מן השורה.

השמת עובדים מקצועיים

בעולם ההיי-טק, מלאכת הגיוס על כל שלביה היא התמחות הדורשת ידע, קשרים ודיוק. אנו מביאים לתהליך את כל יכולותינו - ורותמים לשם כך גם כלים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור וגיוס של טאלנטים בתעשייה.

השמת בכירים ומנהלים

לאורך השנים פיתחנו התמחות ייחודית באיתור והשמה של בכירים ומנהלים בתעשיית ההיי-טק. זהו תהליך מאתגר שבו אנו מביאים לידי ביטוי את צורכי החברה, את שאיפותיו של המועמד ואת החיבור ביניהם – והכול תוך הקפדה מלאה על שקיפות כלפי הצדדים ועל דיסקרטיות מלאה.

תהליך גיוס מותאם

אנו 'נתפור' לכם מענה מדויק לכל בקשה או דרישה. הניסיון והידע שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו להתאים לכם את התהליך ואת מודל הגיוס, לאפשר גמישות מרבית, ללוות אתכם לכל אורך הדרך ואף לסייע במו"מ הסופי. אנו נשמש כ-trusted Advisor שלכם, כדי שאתם תקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים.

מי אנחנו

כדי להצליח בעולם ההיי-טק של העידן הנוכחי אתם חייבים את הטאלנטים הכי טובים בתעשייה – ואתם חייבים חברת השמה שתאתר ותגייס אותם במהירות, ביעילות ובמקצועיות.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

בזכות המאגר

מאגר המועמדים שפיתחנו הוא הבסיס להצלחה שלנו. המאגר הוא הגדול בישראל, הוא מתעדכן מדי יום בטאלנטים מוכשרים - ובזכותו אנחנו תמיד עם אצבע על הדופק, תמיד בעניינים ותמיד מצליחים לאתר לכם את המועמד שרציתם.

בזכות החדשנות

לצד הניסיון העשיר שלנו אנו עושים שימוש בכלים טכנולוגיים ובמודלי גיוס חדשניים. אלו מסייעים לנו לא רק להבין את הצרכים שלכם וללוות אתכם בתהליך, אלא גם להישאר מובילים ועדכניים ולספק לכם את הטאלנטים הטובים ביותר במהירות וביעילות.

בזכות הדיוק

אצלנו הכול מדויק. אין 'בערך' ואין 'אולי'. תהליך האיתור והמיון שלנו נעשה בצורה קפדנית ומקצועית, וכתוצאה מכך אתם נהנים מתהליך גיוס איכותי, מקבלים את המועמדים המתאימים ביותר וחוסכים מעצמכם תחלופה גבוהה של כוח אדם.

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר