דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

מוצרים דיגיטלים

מערכות מתקדמות ופתרונות תוכנה המציבים רף חדש למונח 'חוויית לקוח'

השירותים שלנו

בעולם האינטרנט החזק שורד. המטרה של המומחים שלנו היא שתנצחו בתחרות על לבם של הגולשים ולשם כך אנו הופכים את הנכסים הדיגיטליים שלכם לכרטיס ביקור שתוכלו להתגאות בו.

UI/UX

מומחי ה-UI וה-UX שלנו נקראים לדגל, ולמעשה חוקרים את עולם התוכן שלכם כדי להבין מי הולך להשתמש במוצר שלכם – אתר האינטרנט שבדרך. ולמה זה כל כך חשוב? כי רק כשמכירים את האנשים הצפויים להיחשף אליכם, מבינים מה הצרכים שלהם וממפים את הרגלי הגלישה שלהם – רק אז ניתן 'להיכנס לנעליים שלהם' ולהפוך את השיטוט באתר לחוויה מהנה וחיובית.

בניית אתרים

גם בעולם האינטרנט החזק שורד. אתר איכותי, מרשים, מתקדם וידידותי ימשוך אליו הרבה גולשים ויגרום להם להישאר בתוכו - וכל מה שפחות מכך פשוט יחמיץ את מטרתו. המטרה שלנו היא שתנצחו בתחרות על לבם של הגולשים, ולשם כך אנו הופכים את האתר הבא שלכם לכרטיס ביקור שתוכלו להתגאות בו.

פיתוח מובייל

העולם עבר לנייד. אתרים, יישומים, מידע, ערוצים - הטלפונים החכמים והטאבלטים נמצאים בכל מקום, וכיום מרבית פעולות הגלישה והעברת הנתונים נעשות במכשירים הניידים. המשמעות עבור עסקים וארגונים: רק מי שייצור פלטפורמה המותאמת למדיות הניידות יוכל להגיע באמת לגולשים, להיות אתם בכל מקום שבו הם נמצאים ולהעביר להם את כל המסרים הרצויים.

פתרונות תוכנה

מי אנחנו

המטרה של המומחים שלנו היא שתנצחו בתחרות על לבם של הגולשים, ולשם כך אנו הופכים את הנכסים הדיגיטליים שלכם לכרטיס ביקור שתוכלו להתגאות בו. נבחרת המומחים של החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות תוכנה מקצה לקצה, משדרגת את הסביבה הדיגיטלית שלהם - ומציבה אותם ואת הנכסים הדיגיטליים שלהם בחזית הקִדמה הטכנולוגית.

שלוש סיבות למה אנחנו ?

תעוזה

אנחנו לא חוששים להציע. לנסות. לבחון את הגבולות. אנחנו לא מחפשים את הקל והמוכר – כי גילינו שכשמגיעים לקצה היכולת והטכנולוגיה, אפשר לתת 'פוש' אחרון וזה מה שעושה את ההבדל.

התמדה

בעולם הדיגיטל הצלחה נמדדת לאורך זמן - ולשם כך צריך התמדה, סבלנות ונחישות. אנחנו לא מדוממים מנוע, לא מורידים את הרגל מהגז – וזו אחת הסיבות שאנו יודעים לייצר הצלחות.

שליחות

מאחורי המקצוענות של אנשינו עומד הכוח המניע האמיתי שלנו – תחושת השליחות. אנו ניגשים לכל פרויקט כאילו הוא הראשון שלנו, ולא שוכחים לרגע: אנחנו כאן בזכות הלקוחות, בשבילם ולמענם.

מבין לקוחותינו

בנק הפועלים

צרו איתנו קשר

כתבו לנו כאן

כל השדות המסומנים ב* הם שדות חובה


CreatedByTvuna
צרו קשר