חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

שווה להיות חברים - אתר חדש לחברת Gotfriends

יום שני 24 נובמבר 2014

לאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת עלה החודש (נובמבר) לאוויר האתר החדש של Gotfriends, חברת בת של SQLINK . את פרויקט בניית האתר ניהלה חטיבת הניו-מדיה בתבונה, אף היא חברת בת של SQLINK, ובסיומו החליף האתר החדש את האתר הישן. 

חברת Gotfriends היא מהמובילות בגיוס עובדים לתחומי התוכנה, האינטרנט והתקשורת. החברה מלווה מועמדים המעוניינים למצוא עבודה, ובנוסף מסייעת לחברות סטארט-אפ והיי-טק בתהליכי גיוס עובדים. זו הסיבה שהושקעה מחשבה רבה בתכנון נכון של האתר ובניווט פשוט וקל – והוקמו שני מתחמים שונים, למועמדים ולארגונים מגייסים, כדי להקל על כל גולש למצוא את הנושאים והמידע הרלוונטיים לגביו.

 

האתר פותח בטכנולוגיית Umbraco. הוא תוכנן ועוצב בצורה חדשנית וידידותית למשתמש, מה שבא לידי ביטוי הן בתכנים המופיעים בו והן במסרים החזותיים המוצגים בדפי האתר. כמו כן עוצב האתר בצורה רספונסיבית, וניתן לגלוש בו מכל מכשיר - כולל טאבלטים וטלפונים ניידים - ובכל מקום. התוצאה המושגת, כפי שניתן לראות כבר בימיו הראשונים של האתר, היא תנועה ערה ועלייה בכמות הגולשים המשאירים את פרטיהם.

 

Sqlink Got 11 14 

 

האתר מציג לראווה את אחד מהשירותים המפתים ביותר של החברה: 'חבר מביא חבר', אפשרות לשלוח דרך האתר קורות חיים של חברים המחפשים עבודה ולקבל תגמול כספי גבוה במקרה שהשליחה הובילה לאיוש משרה.

 

כמו כן מציע האתר מנוע חיפוש מתקדם, ובאמצעותו יכול כל מחפש עבודה לסנן את המשרות המתאימות לו מתוך מאות המשרות המתעדכנות באתר מדי יום. כל המשרות נשלפות באופן אוטומטי ממערכות הגיוס הפנימיות של Gotfriends – מה שמבטיח שהאתר תמיד יציג את המשרות הכי חדשות.

 

גולשים המתעצלים לחפש עבודה בכל יום מחדש יכולים להירשם ל'צייד המשרות' ולקבל לפני כולם, ישירות לתיבת הדוא"ל שלהם, את המשרות המתאימות להם. עוד מאפשר האתר להתחבר למערכת דרך חשבון הפייסבוק – במקום להתחבר עם סיסמה.

 

מוריה יולזרי, מנהלת הפרויקט, סיכמה את תהליך העבודה: "זה היה פרויקט מהנה במיוחד, כי הוא תוכנן וכיוון למקום מאוד חדשני וצעיר. האתגר הגדול בפרויקט היה המחשבה כיצד להביא עוד ועוד מועמדים פוטנציאליים לאתר, איך לגרום להם להישאר בו, איך להציג להם בצורה הכי נוחה שאפשר את המשרות – ואיך להפוך את האתר למקום שכיף ונוח לגלוש בו".

 

עוד הוסיפה מוריה שהחל מרגע עלייתו לאוויר נצפה האתר, נבדק ומנוטר על ידי אנשי חטיבת הניו-מדיה: "האתר יהיה דינמי לא רק בתכנים שלו, אלא גם בחוויית המשתמש שהוא מציע. אנו מנתחים את התנהגות הגולשים בכל רגע נתון - ונמשיך לשפר ולשדרג את האתר בהתאם לתובנות ולממצאים".

 

במסגרת שדרוג הנכסים הדיגיטליים של חברת Gotfriends צפויה חברת תבונה להתחיל לנהל בקרוב את עמוד הפייסבוק של החברה – במטרה להגדיל את הנוכחות של החברה ברשת בכלל וברשתות החברתיות בפרט.

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי