חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין

מגלים נגישות: מחלקת נגישות חדשה בחברת הבת תבונה

יום חמישי 12 פברואר 2015

חטיבת הניו-מדיה של חברת הבת שלנו תבונה לא מפסיקה להתעדכן ולהתפתח: בחודש ינואר נפתחה מחלקה המתמחה בהנגשת אתרי אינטרנט.

את ההחלטה להקים מחלקת נגישות קיבל רותם רוגובסקי, מנהל חטיבת הניו-מדיה בתבונה, בעקבות כניסתו לתוקף של חוק נגישות אתרים. על פי החוק, אתרי אינטרנט המספקים שירות או מידע לקהל הרחב מחויבים להיות נגישים לציבור בעלי המוגבלויות – ולשם כך עליהם לעמוד בתקני נגישות מחמירים.

מטבע הדברים מדובר במשימה מורכבת למנהלי האתרים, ובעקבות פניות רבות שהגיעו לתבונה הוחלט לפתוח מחלקה ייעודית שתעסוק בנושא. 

מחלקת הנגישות מציעה את שירותיה לארגונים המעוניינים להפוך את האתר שלהם לנגיש. בנוסף, מומחי הנגישות של המחלקה מספקים ייעוץ נגישות – הכולל, בין השאר, אבחון של רמת הנגישות של האתר ומתן הנחיות לשיפור. שירות נוסף שמציעה המחלקה הוא הדרכות נגישות, המיועדות לבעלי התפקידים האמונים על ניהול האתר. 

את המחלקה מנהל רותם רוגובסקי בהנחייתו המקצועית של מומחה הנגישות אלי רונקין. המחלקה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת בניית האתרים בתבונה – הן בכל הקשור להבטחת נגישותם של אתרים חדשים והן בכל הקשור להנגשת אתרים קיימים. 


"נושא הנגישות הוא חובה על פי חוק, והוא גם חובה מוסרית וחברתית כלפי ציבור הגולשים בעלי המוגבלויות," אמר רותם, "ברגע שהבנו זאת, הכיוון היה ברור: הופכים את נושא הנגישות לחלק בלתי נפרד ממערך השירותים שלנו - ועושים זאת הכי טוב שאפשר".

לאתר הנגישות: http://negishut.tvuna.co.il/

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין