חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

מביאים הכול בחשבון: אתר חדש לחברת חילן

יום ראשון 01 יוני 2014

בחודש מאי השיקה חברת חילן את האתר המשודרג שלה – אתר עשיר במידע ובעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. לבניית האתר החדש בחרה חילן בחברת תבונה מקבוצת SQLINK, וכחלק מתפיסת העבודה הוחלט לפתח אותו בקוד הפתוח Umbraco. 

האתר החדש החליף את האתר הקודם של חילן, שפותח לפני שנים רבות והיה מיושן הן במראה והן ביכולת התפעול שלו. הוא הותאם לכל הדפדפנים, והוא מסוגל לספק את כל המידע המצוי בו במהירות וביעילות.

 

האתר תוכנן למעשה כאתר שיווקי, כשהרעיון העומד מאחוריו הוא שיתוף ידע: הוא מכיל מידע מקצועי רב, תכנים משפטיים, דברי חקיקה, דיני עבודה ועוד. כמו כן הוא מכיל מילון מונחים, ובנוסף הוא מציע סדרת מחשבונים מתקדמים המאפשרים לעובדים לעשות סימולציות ולחזות מגוון נתונים.

 

יתרון משמעותי נוסף של האתר הוא היותו רספונסיבי, קרי מותאם לכל מסך ולכל גודל – מה שיאפשר לגולשים לצפות בו מכל מקום.

 

Hilan Big

 

מוריה יולזרי, מנהלת פרויקטים בתבונה ומי שריכזה את תהליך בניית האתר, אומרת כי האתר אינטואיטיבי וידידותי למשתמש. "כל גולש, כל לקוח פוטנציאלי, יכול למצוא באתר את כל המידע הרלוונטי לו. קל מאוד לשלוף את המידע, והאתר גם כולל מנועי חיפוש פנימיים שהופכים את השימוש בו ליותר מהיר ויותר נוח".

 

לאתר חילן:  http://www.hilan.co.il

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי