חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

ויהי אור - אתר חדש לרשות החשמל

יום רביעי 06 אוגוסט 2014

החודש (אוגוסט 2014), לאחר חודשים ארוכים של תכנון, אפיון ופיתוח, עלה לאוויר אתר האינטרנט החדש של רשות החשמל. הפרויקט נוהל על ידי חברת תבונה מקבוצת SQLINK, ומטרתו הייתה להפוך את אתר האינטרנט של הרשות לכלי יעיל ושימושי עבור כל קהלי היעד של הרשות.

הרעיון שעמד מאחורי הפרויקט היה לספק לכלל לקוחות החברה – הן לצרכני החשמל הפרטיים והעסקיים והן ליזמים מתחום החשמל והאנרגיה - את כל המידע והכלים הנחוצים להם. לשם כך נערכו כל התכנים, מוינו לפי תחומי עניין והוצגו באתר בצורה ברורה ונוחה.

 

כמו כן כדי להקל על הגולשים הוטמע באתר מנוע חיפוש מתקדם, ובאמצעותו יכול כל גולש למצוא את המידע הרלוונטי לגביו בקלות ובמהירות. בין השאר ניתן לקרוא באתר על פעילות רשות החשמל, על זכויות הצרכנים, על החלטות של הרשות ועוד. האתר שם דגש על שקיפות המידע ועל נגישותו לקהל הגולשים, והוא מביא לידי ביטוי את תפיסת השירות של הרשות.

 

ישורון גביש, מנהל פרויקטים בחברת תבונה ומי שפיקח על הפרויקט מתחילתו ועד סופו, סיפר: "רשות החשמל עברה דרך ארוכה מבחינה דיגיטלית. אתר אינטרנט הוא ערוץ חשוב ומרכזי לכל ארגון - ובפרט לארגון ציבורי – והרשות בחרה להיות בשורה הראשונה מבחינת הקשר עם האזרחים, רמת השקיפות ונגישות המידע". ואכן, הודות להיקף הנתונים ולאופן הצגתם יכולים צרכני החשמל והיזמים לקבל את כל המידע הרלוונטי.

 

יו"ר רשות החשמל, עו"ד אורית פרקש הכהן, אמרה: "במסגרת היעד האסטרטגי של רשות החשמל להגביר את הנגשת המידע לציבור ואת הנגישות והשקיפות בפעילות הרשות, עמל צוות הרשות בשנה האחרונה על בניית אתר אינטרנט חדש, אשר מעביר לכלל הנוגעים בתחום - החל מצרכן החשמל הביתי וכלה ביזמים ובעוסקים בתחום - את כלל החלטות ועמדות הרשות בתחום סמכותה. אני סבורה כי האתר החדש יביא עזר רב ויגביר את מידת המידע של הציבור בנושא משק החשמל הישראלי".

 

לאתר רשות החשמל: http://pua.gov.il

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי