חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

גולשים, חותמים, מצילים - אתר חדש למרכז הלאומי להשתלות

יום שלישי 11 נובמבר 2014

החודש (נובמבר) הושלם פרויקט נוסף של חברת תבונה, חברת הבת של קבוצת SQLINK: עלה לאוויר האתר החדש של המרכז הלאומי להשתלות, הגוף הממונה מטעם משרד הבריאות על מערך תרומות האיברים בישראל, על תהליך החתימה על כרטיס אדי ועל העלאת המודעות לנושא. 

האתר החדש שם דגש רב על הנגשת המידע והנתונים לציבור הרחב – מתוך תפיסה כי חיזוק הקשר בין הציבור למרכז הלאומי להשתלות והעברת המידע 'בגובה העיניים' ובצורה ידידותית יסירו חששות ויעודדו גולשים לחתום על כרטיס אדי ולהצטרף למאגר.

 

מסיבה זו האתר מכיל מגוון רחב מאוד של מידע: תשובות לשאלות נפוצות, חוות דעת של רבנים, מידע כללי על המרכז, נתונים סטטיסטיים, סיפורים מרגשים של מושתלים ושל משפחות התורמים, כתבות מהתקשורת ועוד.

 

בנוסף חובר האתר לטופס חתימה מקוון - כדי שגולשים המעוניינים לחתום על כרטיס אדי יוכלו לעשות זאת בקלות, במהירות וללא צורך בנוכחות פיזית או במשלוח טפסים בדואר. לבסוף, להשלמת התמונה, האתר מהווה חלק מהנוכחות הדיגיטלית של המרכז במרחבי הרשת על ידי חיבורו לרשתות החברתיות של המרכז: פייסבוק ויו-טיוב.

 

האתר פותח בטכנולוגיית Umbraco, והוא ניתן לקריאה בארבע שפות שונות. הוא עוצב באופן רספונסיבי, ולמעשה הוא מאפשר לגלוש בו (וכמובן לחתום על כרטיס אדי) בכל מקום ומכל מכשיר נייד.

 Adi Small

מוריה יולזרי, מנהלת הפרויקט, סיכמה את תהליך העבודה: "האתגר בבניית האתר החדש של המרכז הלאומי להשתלות היה להצליח לרתום את המדיה הדיגיטלית לטובת העניין - ולעודד יותר אנשים לחתום על כרטיס אדי. בזמן הקצר שהאתר באוויר אפשר לראות שהוא מושך אליו גולשים ומשאיר אותם לאורך זמן - ואני מאמינה שהוא יסייע להפיג את החשש ולהסיר התנגדויות לחתימה".  

 

"נפלה בחלקנו הזכות להיות חלק ממפעל חשוב זה של הצלת חיים," אומרת יולזרי, "ואני שמחה לראות איך הפעילות הענפה והברוכה של המרכז, יחד עם היכולות של האתר והפופולריות של דף הפייסבוק של המרכז, מובילות לתוצאה הרצויה: יותר מודעות, יותר חותמים". 

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי