חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

אתר חדש לעיריית ירושלים

יום חמישי 02 אוקטובר 2014

כשהתקבלה בעיריית ירושלים ההחלטה לבנות אתר חדש ולשדרג את 'חלון הראווה הדיגיטלי' של העיר, היה ברור לכל הנוגעים בדבר כי מדובר באתגר מורכב במיוחד.

ראשית, אתר האינטרנט של העיר הגדולה בישראל צפוי, מטבע הדברים, להציג כמויות אדירות של מידע: נתונים כלליים על העיר, מידע על מכרזים, מידע מוניציפלי, הודעות שוטפות של העירייה ועוד. שנית, ירושלים היא מאתרי התיירות הפופולריים

בעולם, ועל כן אתר האינטרנט שלה חייב להתאים לקהלי יעד רבים, לרבות למבקרים ולתיירים.

 

לביצוע הפרויקט המאתגר נבחרה חברת תבונה מקבוצת SQLINK. לאחר ש'למדו' את עיריית ירושלים ואת אופי שירותיה החלו מומחי תבונה בתהליך תכנון ארוך וקפדני - ובסיומו הוחלט כי יש לחלק את האתר לפי קהלי יעד: תושבי העיר, בעלי עסקים, מבקרים ותיירים, הורים לילדים וכיו"ב. הרעיון מאחורי החלוקה היה שכל מי שייכנס לאתר יוכל למצוא בקלות את המידע הרצוי וליהנות מחוויית גלישה טובה ומהנה.  

 

כך, למשל, הורים לילדים יכולים להיכנס למתחם העוסק בחינוך ובגני ילדים, בעלי עסקים (קיימים או עתידיים) יכולים למצוא בקלות מידע על רישוי או על תכניות הכשרה ותעסוקה, אזרחים ותיקים מוצאים בקלות ובפשטות את רשימת הפעילויות המיועדות להם וכיו"ב. כדי להשלים את התמונה מציע האתר שירות ייחודי לתושבים - 'קליקתיק' - המאפשר להם לעיין בתיק האישי שלהם, למלא טפסים דרך האתר ולשלם תשלומים מוניציפליים באופן מקוון. כאמור, האתר ידידותי גם עבור אנשים שאינם תושבי העיר - ומציע להם מידע על אתרי תיירות, פסטיבלים, אירועים מיוחדים, סיורים, חניונים ועוד.

 

עוד מאפשר האתר לקבל מידע על העירייה ועל פעילויותיה, לעיין ברשימת האירועים המתקרבים, לקרוא מבזקים חשובים ולהירשם למגוון שירותים. האתר מכיל מערכות GIS מתקדמות, ואלו מספקות לכל גולש גישה נוחה ומהירה לתכניות תשתיות ולתצוגות גיאוגרפיות בשטח ירושלים.

 

"אתר אינטרנט של גוף חשוב ומרכזי כמו עיריית ירושלים," אומרת אורית מסלנסקי, מנהלת חטיבת פרוייקטים בחברת תבונה, "חייב להיות מתקדם, ייצוגי ועשיר במידע. זו הסיבה שלפיתוח האתר בחרנו להשתמש בתשתית של SharePoint 2013 - המאפשרת לנציגי העירייה להציג את המידע, יהא היקפו אשר יהא, בעזרת ממשק גרפי מרשים ולנהל את התכנים בכוחות עצמם וללא מאמץ".

 

מיום עלייתו של האתר לאוויר באוגוסט 2014 נרשמו לאתר כניסות רבות. תושבי העיר עושים שימוש באתר כערוץ תקשורת ישיר אל העירייה ואל נציגיה, וסגל העירייה מקפיד לנהל את המידע המופיע בו ולעדכן את הגולשים מדי יום. 

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין או גדול מדי