חדשות

מחפשים את השלב הבא בקריירה?
שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.
העלו קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי
צרף פרופיל LinkedIn
ואנו נחבר אותך למשרות חמות בסטארטאפים שמפתחים את העתיד

אפשר להמשיך ולנהל ישיבות רבות משתתפים גם בעידן הקורונה

יום שני 20 אפריל 2020

קבוצת SQLink, מחברות התוכנה הגדולות בישראל, ספקית פתרונות ושירותים במגוון עולמות הטכנולוגיה, מציעה את ה-OnBoard, מערכת חכמה לניהול מרחוק של ישיבות בכל מספר של משתתפים. כל מה שנדרש הינו חיבור לאינטרנט.

מדובר במערכת חכמה לניהול ישיבות, בכל זמן ומכל מקום בעולם. היא מאפשרת להתחבר ולהתעדכן בכל תוכן הישיבה בזמן אמיתי, במהלכה של הישיבה, אבל גם לאחריה. זהו פתרון אולטימטיבי המסייע לשמור על השגרה (גם) בעידן מגפת הקורונה, שבגינה עובדים ומנהלים נדרשים להסגר ולבידוד ו/או מנועים מלטוס לנסיעות עבודה לחו"ל ומחו"ל, כאשר ה"שמים סגורים".

בין יכולות המערכת: שיתוף מוצפן של מסמכים לצפייה בלבד, מבלי להורידם למחשב, יצירת הערות אישיות וסנכרונן לצפייה מתוזמנת בין משתמשים, שיתוף עמודים ספציפיים ו/או אנשים ספציפיים, אונליין, במהלך הישיבה, ניהול הרשאות לכל ישויות המערכת, כולל בעלי עניין וניגוד עניינים בצורה אוטומטית, ללא הגבלה בכמות המסמכים בכל ישיבה. בנוסף, ניתן לצפות בכל החומרים ולהעיר הערות גם באמצעות ה-iPad.

"זהו פתרון המהווה צו השעה, כדי להמשיך בשגרת העבודה בעידן שלא חווינו כמותו, במיוחד לאור העובדה שלא ניתן להעריך כמה זמן נאלץ להתנהל כך " אומר גלעד רבינוביץ, מנכ"ל הקבוצה.


לכתבה המלאה>>

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי