לעבוד ב-

טפסים להורדה

לנוחיותכם, עובדי קבוצת SQLINK, ריכזנו מספר טפסים נפוצים – היכנסו והורידו את הטופס הרצוי.

הטבות לעובדים

צוות משאבי אנוש בקבוצת SQLINK מציע לכם, העובדים, מגוון הטבות ופינוקים.

חושבים הצלחה

חושבים הצלחה

קבוצת SQLINK דורגה על ידי BDI בין עשר החברות הישראליות שהכי טוב לעבוד בהן בענף התוכנה. והאמת? לא הופתענו. השילוב בין מקום עבודה המשקיע ללא הרף בהכשרת העובדים, המאמץ שנעשה כדי להבטיח לכל עובד אופק תעסוקתי, תנאי העבודה מהטובים במשק, פעילויות גיבוש, אירועי תרבות ופנאי וחלוקת הטבות ומתנות – כל אלו הופכים את SQLINK למקוםם עבודה מאתגר, מהנה ומשתלם.

נטלי קטסטר מספרת

נטלי קטסטר מספרת

אחת מהגאוות שלנו במחלקת הגיוס היא הרצינות המושקעת בגיוס של כל מועמד ומועמדת. תהליך המיון שאנו מעבירים הוא מאוד קפדני, ועומדת מאחוריו מטרה חשובה: לגייס את המועמדים הטובים ביותר - ולטווח ארוך. חשוב לנו שהמועמדים המתקבלים לעבודה אצלנו ידעו כבר מהיום הראשון שלהם שמצד אחד מצופה מהם להפגין רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, ומצד שני - שיש להם מקום להתפתח, להגדיל ראש ולהביא לידי ביטוי את היכולות שלהם

רונית מיכלוביץ מספרת

רונית מיכלוביץ מספרת

אני שמחה להיות חלק מצוות הגיוס. ללא ספק, כיף לעבוד עם צוות כה מקצועי, נאמן ומגובש. כולנו מכוונות מטרה לגייס את העובדים הטובים ביותר, ומניסיוני אני יכולה לומר שב-SQLINK יש לנו הכלים הטובים ביותר לעשות זאת. אנו תמיד שואפות קדימה ומחפשות דרכים חדשות ועתידיות להתייעל, להשתפר ולמצוא את הכוכב הבא.

חושבים בריא

אנו ב-SQLINK אימצנו בחום את המשפט 'נפש בריאה בגוף בריא' – והחלטנו לקדם את הנושא בקרב עובדינו. חדר האוכל שלנו מציע מדי יום ארוחת צהריים עשירה, צבעונית, צמחונית, אורגנית ובריאה – וגם בשאר שעות היום ניתן למצוא עובדים אוכלים פירות, שותים מיץ תפוזים, גזר-תפוח או רימון שנסחט במקום, לוגמים שייקים ירוקים - או יושבים על הבר ושותים קפה (אורגני) הפוך. 

ענת קידר מספרת

ענת קידר מספרת

"כשחברות שלי מספרות לי על שביזות יום א', אני לא שותפה (לשמחתי) לתחושות. אני מגיעה כל בוקר לעבודה, שותה כוס מיץ תפוזים סחוט וקפה הפוך, ומתחילה את הבוקר בכיף. אין ספק, העובדה שמפנקים אותנו ומתייחסים אלינו בכבוד מעלה את המוטיבציה והופכת אותנו לעובדים טובים יותר".

אפרת ראובן מספרת

אפרת ראובן מספרת

"באתי ל-SQLINK כי חיפשתי מקום עבודה מוכר, יציב, עם אופק רחב של אפשרויות. נשארתי בגלל שתי סיבות: הסיפוק שאני מקבלת כשאני מקבלת משימה מעניינת ומורכבת ומצליחה לעמוד בה בכבוד – וההווי הייחודי שממנו אני נהנית בין המשימות".

SQlink - בין 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן

Sqlink התברגה ברשימה המאוד מכובדת של 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן על פי הסקר השנתי (והבלתי תלוי) של BDI.
כמו כן, התברגה SQlink במקום ה 15 בדירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבודה בהן
זו כבר הפכה להיות מסורת בה מתברגת SQlink ברשימה המאוד מכובדת זו.

כרמית גיא מספרת

כרמית גיא מספרת

כסמנכ"לית בקבוצה אני גאה בהצבת הפרט במקום הראשון. אנו משקיעים רבות בשימור העובד, והקמנו מערך ארגוני מובנה המעניק לעובד רוח גבית ויציבות תעסוקתית. קבוצת SQLINK, ללא ספק, מעודכנת בגישות המתקדמות ביותר לניהול עובדים ומקפידה לטפח כישרונות ולהעמיק את מעורבותם בחזון הארגוני.

מדיניות העסקת נשים

כקבוצת חברות, המעסיקה למעלה מ-1,000 מומחים ויועצים מכל תחומי ה-IT ומקצועות ההיי טק, החברה שמה דגש על העצמת נשים וקידומן. כ-45% מעובדי החברה הינם נשים, ומתוכן כ-70% הן אימהות לילדים.

חושבים רווחה

חושבים רווחה

הנכס העיקרי של SQLINK הוא ההון האנושי שלה – ועל כן אנו משקיעים משאבים רבים ביצירת מקום שכיף לעבוד בו, במתן הטבות ופינוקים לעובדי הקבוצה בכלל ולעובדים מצטיינים בפרט, בהפקת ימי גיבוש המאפשרים לצוותים להכיר זה את זה ובבניית תרבות ארגונית המעודדת תקשורת ישירה בין כל הדרגים.

לי דניאל מספרת

לי דניאל מספרת

"בקבוצה גדולה עם הרבה סוגי פעילויות, אפשר לומר שהעבודה לא נגמרת – ותמיד יש אתגרים חדשים וסוגיות שדורשות מענה. אבל כשעושים את זה מכל הלב, כשמקום העבודה הוא כמו בית שני, גם התוצאות טובות יותר. ובסופו של דבר, זה הכי חשוב – לעבוד בכיף ומכל הלב".

לירן שטייף מספר

לירן שטייף מספר

כבר בימים הראשונים שלי ב-SQLINK ניתן לי חופש פעולה לפתח את תחום ה-GRC שאותו אני מנהל. שמחתי לגלות מקום שמעודד פתיחות וחשיבה מחוץ לקופסה, והתחושה שלי היא שאני כל הזמן מתקדם, כל הזמן חושב וכל הזמן מפצח אתגרים חדשים. 

מנכ"ל הקבוצה, תמיר גורן, מספר

העלה קובץ קורות חיים:

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: רחוב יפו 216, בנין שערי העיר, קומה 5 תא דואר: 20, מיקוד: 52681