חברי הנהלה

בראש הנבחרת המנצחת של קבוצת SQLINK נמצאים מומחי מחשוב וטכנולוגיה בעלי ותק, ניסיון וחזון. הכירו את האנשים שהפכו את SQLINK מחלום להצלחה.

תמיר גורן, מנכ"ל הקבוצה, היזם והבעלים
תמיר גורן
מנכ"ל הקבוצה, היזם והבעלים
כרמית גיא, סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהלת חטיבת מיקור חוץ
כרמית גיא
סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהלת חטיבת מיקור חוץ
רו"ח טל שנער, סמנכ"ל כספים
רו"ח טל שנער
סמנכ"ל כספים
שירי וקס, מנכ"לית GotFriends
שירי וקס
מנכ"לית GotFriends
רותם רוגובסקי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת הניו מדיה
רותם רוגובסקי
סמנכ"ל ומנהל חטיבת הניו מדיה
אביב יונס, מנהלת משאבי אנוש
אביב יונס
מנהלת משאבי אנוש
אודל רוזנברג, סמנכ"לית מכירות בתבונה
אודל רוזנברג
סמנכ"לית מכירות בתבונה
תומר אורנשטיין, מנהל המחלקה הכלכלית
תומר אורנשטיין
מנהל המחלקה הכלכלית
יעל צוק, מנהלת מגזר מסחר ושרותים
יעל צוק
מנהלת מגזר מסחר ושרותים
רומי עוזר, מנהלת מגזר היי-טק
רומי עוזר
מנהלת מגזר היי-טק
שלי נווה, מנהלת מגזר חומרה ותקשורת
שלי נווה
מנהלת מגזר חומרה ותקשורת
עידית קלוו, מנהלת מגזר פיננסי ובטחון
עידית קלוו
מנהלת מגזר פיננסי ובטחון
יניב בן ישי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
יניב בן ישי
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
מאיה ורמוט, מנהלת חטיבת שירותי תוכנה
מאיה ורמוט
מנהלת חטיבת שירותי תוכנה
Tamir Big
תמיר גורן
מנכ"ל הקבוצה, היזם והבעלים

מנכ"ל הקבוצה, העובד הראשון בחברה, היזם והבעלים.
איש תוכנה במקור (בוגר ממר"ם) שחצה את הקווים ועבר לניהול. בשלן, יינן, חובב בריאות וספורט ואוהד (שרוף...) של הפועל תל אביב בכדורגל.

Carmit_Big.png
כרמית גיא
סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהלת חטיבת מיקור חוץ

עובדת בחברה משנת 1997. מנהלת את מחלקת שירותי מיקור החוץ בקבוצה. בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך ותואר שני בלימודי עבודה. ציירת, בשלנית, ג'יפאית. אמא. חובבת דברי מתיקה. מרצה מבוקשת והאדם הכי מקושר בארץ בתחום ההיי-טק.

Tal Big
רו"ח טל שנער
סמנכ"ל כספים

רואה חשבון בעל ניסיון של למעלה מעשור כסמנכ"ל כספים במגוון חברות. בוגר תואר ראשון בראיית חשבון וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

חובב ספורט מושבע, טרקים (רק תנו לו הר גבוה), אמנות והיסטוריה.  מפלרטט עם הפסנתר, ובשביל הרגיעה והנשמה הולך לים. מהיר כברק, חד כתער, לא מוריד את החיוך מהפנים – בעיקר כשהוא מדבר על הילדים.

Shiri Big
שירי וקס
מנכ"לית GotFriends

מנהלת גיוס בעלת עשר שנות ניסיון בתחום הגיוס הטכנולוגי. מנוסה כמנהלת גיוס פנימי בחברת היי-טק וכן כמנהלת גיוס חיצוני עבור חברות היי-טק גדולות מחד וסטארט-אפים קטנים מאידך. מתמחה בגיוס מותאם לקוח ובנתינת יחס אישי, איכותי ומדויק. בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

Rotem Big
רותם רוגובסקי
סמנכ"ל ומנהל חטיבת הניו מדיה

עובד בחברת הבת תבונה משנת 2000. מומחה לדיגיטל ולניו-מדיה, איש UI ו-UX במקצועו. נהנה במיוחד מפרויקטים מורכבים. מייעץ לחברות וארגונים בתחום אסטרטגיית דיגיטל, ארכיטקטורת מידע ופיתוח מערכות Web. אבא מאוהב, ג'יפאי ואופנוען, חובב אקסטרים ומכור לגאדג'טים. חבר של כולם, פרפקציוניסט, לא מוותר עד שהתוצאה מושלמת.

Aviv Big
אביב יונס
מנהלת משאבי אנוש

עובדת בקבוצה משנת 2004. בוגרת תואר ראשון בניהול משאבי אנוש ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. בעלת ניסיון עשיר כאחראית גיוס בחברות השמה וכוח אדם. בתפקידה הקודם הייתה מנהלת הגיוס וניוד העובדים בקבוצת SQLINK.

מאמינה גדולה בהבנת הצרכים, השאיפות והחלומות של המועמדים ושל העובדים ומנסה (וגם מצליחה) להוציאם אל הפועל. זה עיקר הסיפוק בעבודת הגיוס.

בזמנה הפנוי – מתה על סרטים, מנויה לסינמטק, מעריצה מושבעת של אגאתה כריסטי ופול אוסטר (קראה את כל הספרים שלהם מכיתה ח' ועד היום).

Odel Big
אודל רוזנברג
סמנכ"לית מכירות בתבונה

אשת מכירות מלידה, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים. תל אביבית בנשמה. בבקרים רצה בים, ובערבים – מבלה במסעדה טובה. אלופה בפרויקטים, מזיזה הרים אם צריך.

Tomer Big
תומר אורנשטיין
מנהל המחלקה הכלכלית

עובד בקבוצה משנת 2010, מנהל את המחלקה הכלכלית של הקבוצה ואחראי על תחום הבקרה הפיננסית, על ייעוץ ליחידות העסקיות ועוד. בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובעל MBA עם התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון. חובב כסף מילדות, טיסות לחו"ל ובתים מעוצבים. חזק במספרים ואוהב מאוד את התחום הפיננסי.

Yael Big
יעל צוק
מנהלת מגזר מסחר ושרותים

עובדת ב-SQLINK משנת 2000, מנהלת מגזר מסחר ושירותים בקבוצה. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, אוהבת לעבוד עם אנשים, הפינה החמה שאליה פונים בכל בעיה.

אשת מכירות בנשמתה, תמיד עם המבט קדימה. מוציאה אנרגיה בטיולים משפחתיים או בפילאטיס, נרגעת עם ספר טוב ביד.

Romi Big
רומי עוזר
מנהלת מגזר היי-טק

עובדת ב-SQLINK משנת 2011. מנהלת את מגזר ההיי-טק. אשפית מכירות, נטוורקרית מלידה. חובבת אתגרים. יצירתית. תקתקנית. מכורה לטיולים, ים וחופשות. והכי מאוהבת - בנעה ויעל, דור העתיד של המשפחה.

 

Sheli Big
שלי נווה
מנהלת מגזר חומרה ותקשורת

עובדת בקבוצה משנת 2004. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים. תמיד צעד אחד קדימה, הכול מתבצע כאן ועכשיו, יודעת הכול על שוק ההיי-טק ועל שוק האופנה.

Idit Big
עידית קלוו
מנהלת מגזר פיננסי ובטחון

עובדת בקבוצה משנת 2006. בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים. פצצת אנרגיה תכולת עיניים, אשת חיל מקצועית, אמא לשלושה עם הספק של 30 שעות ביממה.

Yaniv
יניב בן ישי
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

יניב בעל תואר במנע"ס. מביא עימו ניסיון רב שנים בתכנון והוצאה לפועל של מהלכי שיווק רב ערוציים בדגש על שיווק דיגיטלי, בעל ידע רב בבנייה ופיתוח אסטרטגי של מקורות גיוס חדשים, חי ונושם את עולם ה-talent acquisition.

יניב מרצה באירועים וכנסים מקצועיים שונים בנושאי ניהול מקורות הגיוס וניהול טאלנטים ונחשב למומחה בתחום.

Maya Big
מאיה ורמוט
מנהלת חטיבת שירותי תוכנה

עובדת בחברת הבת תבונה משנת 2008. בוגרת תואר ראשון (BA) במדעי ההתנהגות. בתפקידה הקודם הייתה מנהלת משאבי אנוש, ועד היום שמה את העובדים במקום הראשון. מתאמנת שנים בפילאטיס, הולכת לים בכל הזדמנות. נרדמת בסרטים.  

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין