פתרונות תוכנה

מתכננים ויוצרים את 'המוח' של הארגון

 

מחלקת הפיתוח של חברת תבונה מתמחה בפתרונות תוכנה מתקדמים בסביבות אינטרנטיות לחברות וארגונים במגזר הציבורי והעסקי. התוכנות מפותחות על בסיס אפיון ייחודי ללקוח, מותאמות באופן אישי למבנה הארגוני, מביאות בחשבון את הצרכים הייעודיים ושמות דגש על אבטחת מידע, על יעילות ועל ביצועים נדרשים.


לא פעם הלקוח עצמו אינו יודע להצביע על פתרונות התוכנה הנחוצים לו. במקרים כאלו עורכת מחלקת הפיתוח מחקר יסודי על הארגון ועל זרועותיו, ובסיומו מוגשת תכנית מפורטת המכילה מספר חלופות טכנולוגיות המספקות מענה, לרבות מענה לצרכים עתידיים ולשינויים אפשריים.


מגוון הפתרונות המוצע על ידי מחלקת הפיתוח הוא עצום, והוא בא לידי ביטוי בכל תחומי הפעילות של הארגון, לדוגמה:

  • בניית מערכות לניהול מלאי
  • Back Office - מחולל דוחות
  • Head Office - כלים לניהול רשת
  • התאמת תוכנה להנהלת חשבונות
  • פיתוח אפליקציות למובייל ולטאבלטים
  • ניהול פלטפורמות מקבילות
  • שדרוגי תוכנה מגרסאות שונות

 

שירותי פיתוח התוכנה כוללים מתן ייעוץ טכנולוגי לארגון, הטמעה יעילה של מערכות התוכנה, הכשרת בעלי התפקידים הרלוונטיים לניהול התוכנה, ליווי שוטף ותמיכה טכנית. במסגרת זאת ילמדו בעלי התפקידים על שיטות עבודה נהוגות, על אבטחה ברשת הפנימית וברשת האינטרנט ועל מערכות הפיקוח המגבות את התוכנה.


בעשור האחרון תכננה מחלקת הפיתוח של תבונה ופיתחה עבור לקוחות החברה מאות תוכנות חכמות ומתקדמות -ואלו משמשות את הלקוחות בהצלחה, מאפשרות להם להרחיב את סל השירותים המוצע ללקוחות הקצה שלהם ומשפרות את ביצועיהם הניהוליים, התפעוליים והארגוניים.

 

זקוקים לפתרון שיצעיד את הארגון שלכם קדימה? - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי