פתרונות מוכנים למגזרים

OpisoftCare מגזר הבריאות 

OpisoftCare הינו הפתרון הראשון מסוגו בעולם הבריאות, התומך באופן מלא ורציף בתהליך הניהולי של בית החולים, קופת החולים, חברת הביטוח או כל ארגון בריאות אחר , החל מתמונת המצב בכל אחת מהמחלקות (מה מצבי), דרך ניתוח שורש הבעיה (מדוע הגעתי למצב זה), דיון אודות תהליך השיפור האפשרי (הנעה לפעולה), לניהול כולל של תהליך השיפור וניטור (תהליכי עבודה), ולבסוף - סגירת המעגל על ידי תכנון יעדים ומדדים עתידיים על פי תוצאות העבר (סימולציה ומנוע הגדרת מדד.( מנוע הגדרת המדדים (KPI's) של OpisoftCare מאפשר למשתמשי הקצה – ממנהל בית החולים ועד למנהלי המחלקות - להגדיר בעצמם מדדים חדשים ולשים מולם יעדים באופן אינטואיטיבי ופשוט. בין היתר, מאפשר המוצר לארגון הרפואי להגדיר אוכלוסיות רפואיות חדשות באופן מהיר (חולי סכרת, אוכלוסיות בסיכון וכו') על מנת לאפשר לארגון לנטר ביצועים באופן רציף. OpisoftCare חולל מהפכה בשוק הבריאות הישראלי. ממצב שבו הגדרת מדד חדש או אוכלוסיה חדשה (patient registry) חייבה עבודה ממושכת של מחלקת ה IT למצב אידיאלי בו ניתן כיום להגדיר אוכלוסיות רפואיות (patient registry) חדשות ומדדים חדשים באופן ידידותי ופשוט, ללא מעורבות אנשי ה IT. כיום יכולים ארגוני הבריאות אשר הטמיעו את הפתרון לנהל באופן רציף ומדויק את מעגל הביצועים המלא ולהגיע לתוצאות ניהול אופטימליות ברמה הקלינית, רמת התפעול ורמת הפיננסיים.

OpisoftFI גופים פיננסיים

OpisoftFI הינו פתרון המאפשר מדידה, בקרה וניהול של גורמי סיכון ואירועים, המצביעים על גידול בהסתברות להתרחשות הסיכון. הפתרון מאפשר ליישם את המדיניות המותווית על ידי ההנהלה ולהתריע מפני התפתחות סיכונים ובכך לסייע לגוף הפיננסי לעמוד ביעדים העסקיים שנקבעו לו. OpisoftFI מכיל בין היתר, שולחן מידע ניהולי כולל לבעל תפקיד, פורטלים ייעודיים – בהם פורטל ניהול תחרות סניפים ופורטל מודיעין תחרותי, מערך מדדים ויעדים ארגוני לגופים פיננסיים, הכולל Best Practice רחב ומקיף, פתרון לתכנון וניהול אירועי סיכון מהותיים, פתרון לניתוח והנעת פעולה ממידע לא מובנה בסביבת Big Data ועוד.

OpisoftGov מגזר ציבורי

פתרון מידע ניהולי ארגוני הוא אבן הפינה של קבלת החלטות אשר מבוססות על עובדות ולא על הנחות. הפתרון מאפשר לעקוב ולפעול בצורה אקטיבית מול החלטות אלו. ה BI הינו פתרון נפוץ ובעל ערך בכל חברה עסקית, אולם דווקא בגופים ציבוריים בהם כל החלטה, ולו הפשוטה ביותר, עשויה להשפיע על חייהם ופרנסתם של אלפים אם לא מיליוני אנשים. החשיבות של ה BI מקבלת משנה תוקף. לכן, זה הכרחי כי משרדי ממשלה וארגונים ציבוריים יקבלו החלטות מושכלות על ידי שימוש בטכנולוגיה שנועדה למטרה זו. פתרון BI יאפשר למגזר הציבורי לנתח את הנתונים על מנת למצוא דפוסים ומגמות שאחרת היו נעלמות מעיניו.

הגופים הציבוריים נבדלים מארגונים רגילים במורכבות ובשונות הגדולה שלהם. גופים אלו נדרשים למקסם את האפקטיביות מהתקציבים המוקצים להם ומכוח האדם אל מול יעדי המשרד והממשלה/ פתרון OpisoftGov הינו פתרון כולל למידע ניהולי עבור גופים ממשלתיים וציבוריים. לב הפתרון הינו מחסן נתונים אגילי לגוף ציבורי ומשרד ממשלתי. מחסן נתונים זה מכיל באופן מובנה מודלים רוחביים אשר רלוונטים לכל המשרדים כגון כ"א, תקציבים, רכש, תכניות עבודה וכו' ומאפשר בצורה גמישה לאכלס מודלים ייעודיים למשרד/הגוף הציבורי כגון נתוני בתי חולים במשרד הבריאות, נתוני כלי רכב במשרד התחבורה וכו' תחת עולם ממדים משותפים אחיד. למעשה, הארכיטקטורה הגמישה והמודלים המוכנים של הפתרון מאפשרים להקים מערך BI שלם בזמן קצר משמעותי מכל פתרון חלופי אחר.

בנוסף OpisoftGov מכיל סל כלים ופתרונות אשר מאפשרים למנף את עולם הנתונים החדש או הקיים כגון מערך מדידה מובנה לניהול יעדי וביצועי המשרד, ניהול אוכלוסיות למחקר, מדידה ופעולה מול תת אוכלוסיה רלוונטית ושילוב מידע לא מובנה ממקורות פנימיים כגון מסמכים ומוקדי שירות ומידע ממקורות חיצוניים כגון רשתות חברתיות.

OpisoftMng גופי מסחר ותעשיה

פתרון מידע ניהולי ארגוני הוא אבן הפינה של קבלת החלטות המבוססות על עובדות ולא על הנחות, המאפשר גם לעקוב ולפעול בצורה אקטיבית מול החלטות אלו. ה BI הינו פתרון נפוץ ובעל ערך בכל חברה עסקית. בעוד שהתהליכים התפעולים בארגונים עסקיים, בעלי אופי פעילות דומה – זהים, הרי שהדרישות הניהוליות כמו גם הדרישות העסקיות ארגונים שכאלו יכולות להיות שונות לחלוטין. הסיבה לכך נובעת מהדרישות נגזרות מהאסטרטגיות השונות של כל אחד מהארגונים, בעוד שארגון אחד מתרכז למשל בשורה התחתונה (הרווח), ארגון אחר מתרכז בצמיחה ובהחדרת מותגים חדשים, ואילו הארגון השלישי מתרכז בשיפור התדמית הציבורית שלו והעלאת רמת השרות.

OpisoftMng מגדיר את המודולים הקלאסיים הקיימים בכל ארגון עסקי, כדוגמת מכירות, רכש, מלאי, ייצור (לארגונים יצרניים) משאבי אנוש וכו'. כאשר לכל מודול ניתן להגדיר בצורה דינמית, לפי דרישות הארגון סט מדדים אשר מביאים לידי ביטוי את האסטרטגיה הייחודית לכל ארגון.

בנוסף, אנו עושים שימוש ברכיבי Big Data לצורך ניתוח ותחקור של מידע לא מובנה (פנימי כמו גם חיצוני) אשר רלוונטי לארגון, למשל לצורך ביצוע ניתוחים של מודיעין תחרותי.

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין