פיתוח תוכנה

הניסיון רב השנים שצברה חברת SQLINK כבית תוכנה ותיק ומוביל בתחומו, יחד עם הפתרונות היצירתיים שהוצעו על ידי אנשי הפיתוח של החברה, הקנו לה מוניטין בקרב גופים וארגונים מהמובילים במשק והציבו אותה בחזית העשייה הטכנולוגית.

 

צוותי הפיתוח של החברה מעולם לא אמרו 'לא' לאף אתגר שהוצב בפניהם. מומחי החברה מתמחים בפיתוח בכלי מיקרוסופט, בפיתוח בסביבת NET ובפיתוח בכלים נוספים דוגמת C++ ,PHP ,Real Time Embedded ,PHP ו-JAVA - ויודעים להפוך כל רעיון או צורך למערכת שימושית ופעילה המותאמת באופן מלא לצורכי הארגון.

 

בין יכולותיה של מחלקת הפיתוח ניתן למצוא: 

 

  • אפיון, תכנון ופיתוח של מערכות מידע
  • פיתוח מערכות לוגיסטיות ופיננסיות 
  • פיתוח לסביבות Android ו-iPhone
  • פיתוח והטמעה של מערכות CRM ו-ERP
  • פיתוח מערכות BI

 

החברה מקפידה שתהליכי הפיתוח יבוצעו בהתאם לתקני הבטחת האיכות המחמירים ביותר. אנשי ה-QA של החברה עושים שימוש בכלי בדיקה מתקדמים כדי להבטיח שכל מוצר היוצא ממחלקת הפיתוח יהיה בשל ומוכן, ומתודולוגיות הפיתוח הנהוגות משפרות את הביצועים ומקצרות את ה-Time To Market.


חברת SQLINK ממשיכה ללא הרף להתחדש, ללמוד, להיחשף לכלי פיתוח חדשים ולהעשיר את צוותי הפיתוח שלה בידע מולטי-דיסציפלינרי – הכול כדי לספק לכם, הלקוחות, את מוצר התוכנה המיטבי והיעיל ביותר עבורכם.

 

הכירו את הפתרונות של עולם המחר - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי