פיתוחי מובייל

מביאים את העתיד לכף היד

 

צוות האנליסטים של תבונה חזה כבר לפני שנים את מה שהיום כבר ברור לכולם: הטלפונים החכמים (ולצדם הטאבלטים) תופסים את מקומם של המחשבים הנייחים והניידים, ומרבית הגלישה ברשת – לרבות לביצוע פעולות יזומות - נעשית בטלפון הנייד.

 

מסיבה זו בחרה חטיבת הניו-מדיה להשקיע משאבים ולהתמחות בשלושה תחומים עיקריים:

 

 • פיתוח אתרים רספונסיביים
  מחלקת בניית האתרים מציעה ללקוחותיה אתרים 'גמישים' המתאימים את המראה והעיצוב שלהם לסוג המסך שבו צופה הגולש. 
  היתרון באתר רספונסיבי הוא השקט הנפשי של הלקוח והידיעה שהאתר שלו ייראה ויעביר את המסר בצורה ברורה וידידותית - ללא תלות במקומו של הגולש ובמדיות שבהן הוא משתמש.

 

 • פיתוח אפליקציות Native
  לחברת תבונה צוות מתכנתי מובייל המתמחה בפיתוח אפליקציות Native. על פי דרישת הלקוח מפתח הצוות אפליקציות ייעודיות המותאמות למערכת האנדרואיד או למערכת ה-iOS ומתאים אותן בצורה מיטבית לכל הגרסאות הקיימות. מגוון אפליקציות כאלו, המותקנות על גבי המכשירים עצמם ואינן דורשות הפעלת דפדפן, משמשות את לקוחות החברה ופותחות עבורם ערוץ שיווקי ותדמיתי חדש.

 

 • פיתוח מערכות Cross-Platform
  צוות הפיתוח של החברה מציע ללקוחותיה מערכות ויישומים המותאמים לכל סוגי מערכות ההפעלה וניתנים להורדה בכל סוגי המכשירים. מערכות אלו פשוטות יותר מבחינה טכנולוגית, אך דורשות הן הבנה מעמיקה של הרגלי הגלישה והן תכנון קפדני של כל ממשקי המשתמש.
  בשל השינויים התכופים והחידושים הרבים בתחום המובייל מקפידים אנשי הפיתוח לפעול בשיתוף פעולה עם שאר מחלקות החברה, ובעיקר עם אנשי ה-UI וה-UX. שיתוף פעולה זה מאפשר לתבונה לספק ללקוחותיה פתרון יצירתי, ממוקד ונוח – ובד בבד להמשיך לחקור, להתחדש ולהתכונן לדור הבא של המובייל.

 

העתיד כבר כאן - בואו להיות חלק ממנו! - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי