פורטלים ארגוניים

לשפר את הדיאלוג הפנימי בארגון

 

ארגונים גדולים ומורכבים מאמצים בהדרגה את רעיון הקמת הפורטל הארגוני – המהווה כלי עבודה שיווקי ועסקי, משמש כשער כניסה נוח וידידותי לעולם התוכן של החברה, מרכז את הידע הנצבר שלה ומספק מענה אינפורמטיבי לעובדים.


מחלקת הפיתוח של תבונה מתמחה בתכנון, בפיתוח וביישום של מגוון פורטלים ארגוניים – לשלל צרכים ובהתאמה אישית לכל ארגון וארגון. הפורטלים מפותחים על גבי פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, מסייעים בניהול ובאיתור של מגוון השירותים המוענקים על ידי החברה ומציגים בפירוט את מאגר הידע המתחדש שלה. הם ידידותיים למשתמש, עשירים בתוכן שימושי ואף מהווים חלק מאמצעי המיתוג – בתוך הארגון ומחוצה לו.


הפורטלים הארגוניים שמציעה החברה כוללים, בין השאר, את היכולות הבאות:

  • איתור יעיל ופשוט של מידע חיוני על יחידות הארגון 
  • גישה לפרטי ההתקשרות של כלל הגורמים המועסקים
  • הצגה ויזואלית ומפורטת של המוצרים
  • ניהול משאבי אנוש: שכר ונוכחות, פנאי ורווחה, לוח מודעות לעובדים
  • קישור למאגרי מידע חיצוניים והצגת מידע עסקי
  • שירותים מקוונים לעובדים: טפסים ממוחשבים, שאילתות, גישה למידע אישי

 

הפורטלים הארגוניים הם רכיב חשוב בתפיסת ה-ONE STOP SHOP. הם מאפשרים גישה מקיפה למערכות המידע הממוחשבות בארגון, משפרים את הדיאלוג הפנימי ומקצרים את משך הזמן הנדרש לעדכון ולשיתוף הידע. והנשכרים העיקריים: המגזרים הפנים-ארגוניים, הנהנים מתקשורת משופרת בין העובדים למנהלים ובין בעלי התפקידים לאנשי המקצוע השונים.

 

NT-Portal
מערכת NT-Portal היא אחד מהפתרונות המוצעים על ידי החברה. הפורטל, המבוסס על SharePoint 2010, הוא פורטל מתקדם המתמחה בניהול ידע, במתן הרשאות לניהול משתמשים, בעיצוב תהליכי עבודה (workflow), בבניית מנגנוני חיפוש מתקדמים ועוד.


הפורטל מותאם לצורכי הארגון, ומבנהו הייחודי מאפשר מגוון פעילויות של בינה עסקית (BI). הוא מתממשק למערכות אחוריות ותפעוליות ומשתלב בפתרונות נוספים מבית תבונה.

 

נהלו את הידע שלכם בתבונה - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי