ייעוץ

מימוש תהליך זה כולל:

• הגדרת צרכי הארגון - תהליך זה נעשה מול הפתרון השלם אותו מעוניין הארגון לממש. במסגרת שלב זה נעשה ניתוח של כלל הצרכים והתוצרים שהארגון מעוניין להפיק, ניתוח ראשוני של תהליכי העבודה הקיימים, הגדרת דרישות ספציפיות לארגון מול תהליכים ותוצרים אלו, הצפת צרכים סמויים. תוצרי שלב זה הם מסמך צרכים מקוצר.

• לימוד מערכות המידע - בתהליך זה אנו לומדים את מערכות המידע, מקורות הנתונים, אופן ניהולם, המבנה שלהם, איכותם וכו'. בשלב זה נעשה תהליך תכנון הפתרון ומידול ברמת על.

• לימוד והמלצה על הכלים הנבחרים - בשלב זה אנו לומדים את הכלים הקיימים בארגון, הרישיונות הקיימים וכיווני ההתפתחות הארגונים מבחינת כלים ויחד עם נציגי הארגון מגבשים המלצה על סט הכלים הנבחרים למימוש המערכות.

• הגדרת תכנית עבודה ליישום - בהסתמך על שלושת השלבים הראשונים (לימוד צרכי הארגון, לימוד מערכות המידע ואיכותם, קביעת חלופה טכנולוגית נבחרת) אנו נמליץ על תכנית עבודה אשר מתבססת על מתודולוגיית Quick Win מבוססת Agile אשר תומכת במימוש מדורג של המערכות הנדרשות, בהסתמך על הכלים שיבחרו ומקורות ואיכות הנתונים שנבחנו.

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 תא דואר: 20, מיקוד: 52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין