ייעוץ בתחום התשתיות

הניסיון העשיר והמגוון שרכשו מומחי YSIDE בכל ענפי ה-IT והמחשוב, יחד עם החשיבה היצירתית והיכולות הטכנולוגיות המוכחות שלהם, הובילו את לקוחות החברה לבקש את שירותיהם ולהתייעץ עמם בפרויקטים גדולים ומורכבים ובתהליכי הקמת תשתיות המחשוב.


מומחי החברה מלווים ארגונים מובילים ומספקים להם ייעוץ מקצועי ומקיף בשלל נושאים תשתיתיים, לרבות בהטמעה של תשתיות מיקרוסופט מסורתיות. בין התחומים שבהם מייעצת החברה ניתן למצוא:

 

  • רשת התקשורת הארגונית
  • מערכי דואר (Exchange) 
  • מעבר לשירותי ענן
  • פרויקטים לניהול ידע
  • אבטחת מידע
  • הקמה וניהול של שרתים

 

כחלק מהתהליך מגיעים יועצי החברה למשרדי הארגון, ממפים את הצרכים שלו, מתכננים עבורו מערך תשתיתי מתאים ומציעים לו פתרונות ליישום. על פי דרישת הלקוח פועלים מומחי החברה ליישום ההמלצות ולניהול הפרויקט הרצוי, או ממליצים לו על מוצרי תשתית הקיימים בשוק ומתאימים לו.


יועצי החברה מביאים בחשבון הן את ההיבטים הטכנולוגיים של הפרויקט הרלוונטי והן את ההשפעות העסקיות והכלכליות שלו, מתוך תפיסה כי הלקוח משקיע בהקמת התשתית או בשיפור שלה מסיבה אחת מרכזית: לשפר את ביצועי הארגון ולהביא לחיסכון בזמן ובכסף.


מכיוון שתחום התשתיות מהווה נדבך מהותי וחיוני להתנהלות הארגונית, מקפידים מומחי החברה על ייעוץ צופה פני עתיד - ובכך מבטיחים כי הצעדים שינקוט הארגון והמשאבים שישקיע ישמשו אותו במגוון תרחישים ויהיו יעילים עבורו לטווח ארוך.

 

הגיע הזמן לשינוי מהתשתית - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי