השמה בתחום התשתיות

סודות התשתית החברתית

 

שני התפקידים המרכזיים בתחום התשתיות הם ניהול רשתות וניהול תקשורת - תפקידים המתמקדים בשיפור השיח בתוך מחשבי החברה ובהזרמת מידע בין גורמים שונים בארגון ומחוצה לו. אנשי התשתיות אמונים על פריסת תשתיות, על התקנתן ועל תפעולן – ולמעשה אחראים ללב הפועם של הארגון.


חברת GotFriends קבעה את גיוס כוח האדם לתחום התשתיות כאחת ההתמחויות הנבחרות שלה. הרשת החברתית של החברה מציעה מגוון עשיר של משרות בתחום - ומביאה בכל פעם מחדש לאיתור יעיל ומוצלח של מועמדים לתפקידי מנהלי רשתות, מומחי תשתיות ובסיסי נתונים, מנהלי תקשורת, ארכיטקטים של תשתיות ועוד.


כך עובדת התשתית של GotFriends:

  • אלפי סוכנים פעילים, חברי הרשת, ממליצים על משרות ועל מועמדים ראויים.
  • רכזי הגיוס מעבדים את הפניות המגיעות, ממיינים ומניידים אותן. במקרה של משרות המחפשות עובדים, מתבצעת הצלבה מקצועית ואישית.
  • מומחה התשתיות נבחן על פי כישוריו ובהתאם לדרישות התפקיד.
  • המשרה אוישה? התגמול הכספי נשלח למוצא המועמד או המשרה.

 

מנהלי רשתות ותקשורת, על תחומי ההתמחות הייחודיים שלהם, מבקרים לא מעט ברשת החברתית ותורמים לה הן כממליצים והן כמועמדים. והתוצאה: עלייה מתמדת במספר אנשי התשתיות המופיעים במאגר ושיפור היכולת של רכזי הגיוס המיומנים לשלוף את הטובים ביותר ולהציע אותם למשרות השונות.


הבטיחו לעצמכם תשתית אנושית איכותית - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי