השמה בתחום התוכנה

לשחות בים של מתכנתים - לדוג את האחד


אחד מתחומי ההתמחות של GotFriends הוא גיוס עובדים לתחום התוכנה ואיוש משרות הדורשות אנשי תוכנה בכל הרמות.
גיוס העובדים לתחום התוכנה מתבצע בשני מסלולים:

  • חברות סטארט-אפ בתחילת דרכן - רכזי הגיוס מלווים את החברה משלב גיוס ההון ומספקים כבר ב-Day One מועמדים לאיוש פונקציות טכנולוגיות מרכזיות.
  • חברות ותיקות וגדולות - רכזי הגיוס מאתרים לחברה אנשי תוכנה בודדים או צוותים מלאים - בהתאם לצרכים ולדרישות.

 

חברת GotFriends מכירה את שוק ההיי-טק המקומי ואת צורכיהן הספציפיים של החברות הוותיקות, והודות לכך מצליחה לאתר ולהציע טאלנטים טכנולוגיים ומומחים בתחום התוכנה. ליווי הלקוחות הוותיקים לאורך זמן, לימוד מתמיד של החידושים האחרונים והרחבת יריעת השירותים – כל אלו מאפשרים לרכזי הגיוס למקד את החיפוש, לכוון למועמדים ראויים ולהציע חלופות במידת הצורך.


הרשת הרחבה, הפועלת באמצעות אלפי סוכני גיוס מסורים הנשארים בתמונה שנים ארוכות, הובילה ליצירת מערך אנושי רב-ערך. הסוכנים - חברי הרשת החברתית - קשובים ללא הרף למשרות חמות ולעובדים מקצועיים, מזינים את המערכת במידע עדכני ומביאים מדי יום לשידוכים מקצועיים ולאיוש משרות בתחום.


שיטת התגמול הכספי מגדילה את המוטיבציה, מדרבנת את חברי הרשת לקחת חלק במאמץ החברתי-מקצועי ומשפרת את גמישות הרשת ואת ההיצע שלה. וכשרכזי הגיוס, כולם בעלי ידע וניסיון טכנולוגיים, נכנסים לתמונה - החיבור המקצועי חוסך לבטים וטעויות, חוסך זמן, ובסופו של יום חוסך גם כסף.


מחכים לשידוך המקצועי המושלם? - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי