השמה בתחום החומרה

אנשי חומרה בפינצטה


המקצועות הטכנולוגיים בתחום החומרה דורשים ידע, ספציפיקציה וחדשנות, ועל כן תהליכי הגיוס והאיוש שלהם מורכבים במיוחד: דרישות המעסיקים גבוהות, הכישורים הנדרשים מתפרסים על קשת רחבה של תתי-התמחויות, ועל גורמי הגיוס וההשמה להפגין מקצועיות רבה ולאתר מועמדים עם רשימה מלאה של כל הכישורים המבוקשים.


חברת GotFriends מציגה קבלות מרשימות בפענוח תפקידים מורכבים ובאיתור מועמדים עבור חברות היי-טק בינוניות וגדולות, בדגש על תפקידי חומרה, תכנון וייצור. התמחותה של החברה בגיוס עובדים לתפקידי הנדסת חומרה ואלקטרוניקה נובעת מהיכרותם המקצועית של רכזי הגיוס את עולם העשייה - ומסייעת להם לאתר את המועמדים המתאימים.


הצלחתה של החברה נובעת מהרשת החברתית שלה, המחוברת לגורמים רבים בענף ולבעלי תפקידים בתעשיית ההיי-טק. בזכות סוכני השטח הנאמנים שלה – חברי הרשת החברתית - ממפה GotFriends ללא הרף את שוק העבודה ומציעה ארבעה יתרונות מרכזיים:

 

  • ריכוז אנשי מקצוע מובילים מתחום החומרה במקום אחד
  • גישה לחברות וארגונים פוטנציאליים להעסקה
  • הוספת מאפייני שקיפות ומהימנות לתהליך הגיוס 
  • שיפור שיעורי ההתאמות באמצעות תגמולים על השמות מוצלחות

 

כשרכזי הגיוס מכירים היכרות אישית את עולם התוכן המקצועי, כשחברי הרשת משקיעים ממרצם כדי להביא לחיבור מקצועי איכותי ולזכות בתגמול משתלם, התועלת לחברת ההיי-טק ברורה: היא נחשפת לאנשי חומרה איכותיים ומומלצים בלבד, מגדילה את הסיכוי שמשרת פיתוח התוכנה תאויש בהצלחה וחוסכת משאבים רבים המבוזבזים לא פעם בתהליך גיוס לא יעיל.


מחפשים את אנשי החומרה הטובים ביותר? - לחצו לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי