בניית אתרים

ההבדל בין אתר לחוויה

 

בעולם שכולו אינטרנט, כל מתכנת יכול להקים אתר. אך כדי שהאתר יביא לתוצאות הרצויות – יציג את הארגון, ימשוך את העין, יעביר את המסר או ימכור את המוצר – עליו להיות מותאם באופן מושלם לצורכי הגולשים ולהרגלי הגלישה שלהם ברשת – ולשם כך נדרשים ניסיון ומקצוענות.

 

חברת תבונה, המובילה בישראל בתחום האינטרנט והדיגיטל, מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט מורכבים ומתקדמים ומציעה ללקוחותיה ליווי מקיף וממוקד לכל אורך תהליך ההקמה.

 

שלב הקמת האתר עצמו הוא רק מרכיב אחד בפרויקט. קודם לכן נערכים מחקר מעמיק ותכנון קפדני, ואלו מבטיחים כי האתר שבדרך – ממש כמו בבניית בית מגורים – יתאים באופן מושלם לצורכי הארגון.

 

מחלקת בניית האתרים של החברה נשארת בתמונה גם לאחר העלאת האתר לאוויר. צוות ייעודי של המחלקה ממשיך לבחון את האתר באופן שוטף, לנתח את התנהגות הגולשים ואת העדפותיהם באתר – ולשפר באופן יזום את מבנה האתר ואת התכנים המופיעים בו.  

 

תהליך הקמת האתר כולל:

  • לימוד צורכי הארגון וקהלי היעד
  • אפיון האתר וארכיטקטורת המידע
  • בניית האתר על גבי פלטפורמות מתקדמות (דוגמת SharePoint, Gov-X, Moss ועוד)
  • הטמעת פיצ'רים ומאפיינים טכנולוגיים בהתאם למטרות האתר
  • עיצוב ממשקים גרפיים
  • התאמת האתר למובייל
  • שיפור דינמי של האתר
  • תמיכה שוטפת מלאה

צוות המחלקה מורכב מאנשי מקצוע מהטובים בתחומם: מומחי UI ו-UX, מאפייני אתרים, מתכנתים, מעצבים, אנשי תוכן, אנשי בדיקות ועוד. שיתופי הפעולה ביניהם, יחד עם ליוויו הצמוד של מנהל פרויקטים ייעודי, מביאים לתוצאה אחת: אתר איכותי, חכם, מתקדם מבחינה טכנולוגית ובעיקר ידידותי למשתמש.

 

לאחר בניית אלפי אתרי אינטרנט מכל הסוגים, שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ואין-ספור הצלחות ופרסים, מזמינה אתכם חברת תבונה להצטרף לנבחרת מכובדת של לקוחות להפוך את האתר שלכם לכרטיס הביקור המרכזי שלכם.


הצטרפו לליגה של הגדולים - לחצו לקבלת פרטים נוספים

 

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: עם ועולמו 3, גבעת שאול, קומה 2 מנחם בגין 11 , רמת גן , מגדל רוגובין – תדהר, מיקוד-52681
המאמץ עלינו!
שלח קו"ח ותתחיל לקבל הצעות עבודה בדיסקרטיות
בחר קובץ קו"ח
נא לבחור קובץ
קובץ אינו בפורמט תקין (doc, docx, pdf,) או גדול מדי