חדשות

בלוגים

הסיכוי שאתם עובדים כמפתחים כבר מספר שנים ושאין לכם אפילו מכר אחד מדרגה ראשונה או שניה, שעשה אקזיט, די נמוך. על אחת כמה וכמה אם החלפתם עד היום לפחות 3-4 מקומות עבודה ואם ...

אתם בטח מכירים היטב יותר מאחת מבין הסיטואציות האלה: אימיילים שממשיכים לזרום בלי הפסקה מכל הכיוונים וכולם דחופים-דחופים, 3 פרויקטים ענקיים שאתם מנהלים במקביל ובכל אחד מהם ...

העלה קובץ קורות חיים:
נא לבחור קובץ
קובץ אינו תקין

הישג נוסף לתבונה: הושלמה הקמת האתר החדש של 'מי שבע'

יום שלישי 17 ינואר 2017

תבונה, חברת הבת שלנו, השלימה לאחרונה פרויקט משמעותי נוסף: הקמת האתר החדש של תאגיד המים והביוב 'מי שבע' הפועל בערים באר שבע ואופקים. תבונה נבחרה לפרויקט לאור ניסיונה הרב בפרויקטים בעלי חשיבות ציבורית, ולאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת היא אכן עמדה במשימה.

התאגיד משרת כיום כ-240 אלף תושבים בשתי הערים הדרומיות, והאתר החדש נדרש אף הוא לספק מענה מקוון בכל התחומים: דיווח קריאת המונה, עדכון פרטים ומספר הנפשות בבית, תשלום מקוון של חשבון המים ועוד.


מסיבה זו חשוב היה שהאתר יהיה נוח לגלישה ולשימוש: הוא הוקם בטכנולוגיית אומברקו המתקדמת, עוצב בצורה רספונסיבית כדי להתאים לכל סוגי המסכים ועוצב מחדש על מנת לספק לתושבים חוויית גלישה מהנה במיוחד.


כחלק מהמיתוג החדש של האתר הוחלט כי חברת תבונה תעצב לתאגיד לוגו חדש. הסטודיו לעיצוב של החברה נרתם למשימה, והשילוב בין לוגו חדש, עיצוב מרהיב ואפיון קפדני של האתר הפך אותו לכלי שימושי ונוח עבור התושבים.


לצד האפשרות לביצוע פעולות דרך האתר מספק האתר לגולשים מידע נרחב על התאגיד, על מדיניות הגבייה, על תעריפי המים ועוד. נוסף על כך ניתן להתעדכן בו על פרויקטים ותהליכים הנמצאים בביצוע על ידי התאגיד, ואילו אנשי מקצוע יכולים למצוא בו מידע על מכרזים וחומר מקצועי.


יחיאל קוריץ, מי שהוביל את הפרויקט בתבונה, ציין בסיפוק: "האתר שבנינו הוא לא רק תדמיתי אלא הרבה יותר מזה: אתר עשיר באינפורמציה, בשירותים ובאפשרויות. ממש שלוחה מקוונת, מתקדמת וחדשנית, של התאגיד".


לאתר החדש של תאגיד 'מי שבע': http://www.mey7.co.il/

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: רחוב יפו 216, בנין שערי העיר, קומה 5 תא דואר: 20, מיקוד: 52681