חדשות

בלוגים

רוב חברות ההייטק מעדיפות (ואתם בטח יודעים את זה) משרדים במבנה של אופן ספייס. יש כל מיני טיעונים בעד העניין, אבל בואו ונהיה כנים- האם באמת מדובר במודל שהכי מתאים לקהל היעד ...

​כיצד הטכנולוגיה נכנסת לעולם הדירקטוריונים?

עולם הדירקטוריונים נחשב בהרבה מובנים כעולם מסורתי בו התהליכים עדיין מתנהלים בצורה ידנית הגוררת לא פעם טעויות וחוסר יעילות. בשנים האחרונות, פורסמו בכלי התקשורת מגוון רחב של החלטות שקיבלו ...

העלה קובץ קורות חיים:

דמוקרטיה במיטבה: המכון הישראלי לדמוקרטיה השיק אתר חדש

יום שלישי 17 ינואר 2017

חטיבת הניו-מדיה של תבונה, חברת הבת שלנו, השלימה לאחרונה פרויקט מאתגר במיוחד: הקמת האתר החדש של המכון הישראלי לדמוקרטיה, ממוסדות המחקר הגדולים בישראל בתחומי הממשל, הכלכלה והחברה.

מאחורי הפרויקט עמד יעד מרכזי וחשוב: להפוך את האתר למתחם ידע נוח וידידותי לגולשים בו. האתר נועד לספק מידע לקהלי יעד רבים – ביניהם נציגי המחוקק, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, סטודנטים וחוקרים מתחומים שונים – וככזה הייתה חשיבות רבה לצורת האתר, למראהו ולחוויית הגלישה שהוא מספק.

טרם בניית האתר, הפועל בטכנולוגיית אומברקו, הפעילה חברת תבונה צוותי חשיבה שכללו מומחי תוכן, אנשי UI ו-UX, מומחי עיצוב ועוד. לאחר ניתוח הצרכים הוחלט לתת משקל רב לפרמטרים החזותיים של האתר, וצוות האפיון החל לתכנן מבנה שיקל על הגולשים את השימוש באתר.


כך למשל חולקו התכנים הרבים לפי נושאים ותחומי עניין, כדי שכל גולש יוכל למצוא במהירות את המידע הרלוונטי עבורו. חלוקה נוספת נערכה לפי המרכזים הפועלים במכון והפכה את החיפוש לאינטואיטיבי ופשוט במיוחד.


מטעם תבונה ניהלה את הפרויקט מוריה יולזרי, מנהלת פרויקטים ותיקה. זו ציינה בסיומו: "אין ספק שהיו כאן אתגרים רבים, אך עם שיתוף הפעולה של אנשי המכון פיצחנו אותם בהצלחה. הצלחנו להקים אתר שפונה לכל סוגי הגולשים, מבין מה הם צריכים - ומספק להם את המידע בצורה הכי נכונה ויעילה עבורם".


לאתר החדש של המכון הישראלי לדמוקרטיה: https://www.idi.org.il/ 

יצירת קשר


support@sqlink.com ר"ג: 03-6111444, ירושלים: 03-6111480 03-7525777 סניף רמת גן: רחוב מנחם בגין 11, מגדל רוגובין-תדהר סניף ירושלים: רחוב יפו 216, בנין שערי העיר, קומה 5 תא דואר: 20, מיקוד: 52681